جک سقفی ساده

جک سقفی ساده عمران مارکت قابل عرضه با کیفیت بالا و قیمت مناسب

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact
ردیف محصول مدل نوع صلیب جنس وزن (kg) محل بارگیری ثبت سفارش
جک سقفی ساده 3 متری - - فولادمبارکه قم
جک سقفی ساده 3.5 متری - - فولادمبارکه قم
جک سقفی ساده 4 متری - - فولادمبارکه قم

جک سقفی ساده، ساده ترین نوع جک است و بدون سرجک می باشد. این جک نیز در هنگام بتن ریزی وظیفه انتقال بارهای وارد شده از دیوار به زمین را بر عهده دارد، و تا زمانی که بتن ریخته شده دیوار به استحکام و گیرش لازم برسد به عنوان تکیه گاه یا شاقول کننده برای آن عمل می کند. به جای سرجک در بالای جک سقفی ساده از  یک صفحه سوراخدار استفاده می شود.

ابعاد، اجزا، مشخصات جک سقفی ساده

جک ساختمانی ساده در ابعاد 3، 3.5، 4 و 4.5 متری و در مدل سبک و سنگین برای ساخت انواع سازه ها تولید می شوند. ابعاد لوله های بیرونی یا مادگی در جک سقفی ساده 1، 1.5 و 2 متری با قطر 6 سانتی متر و ضخامت 3 میلی متر می باشد. همچنین ابعاد لوله های بیرونی (نری) در همه اندازه ها 2 متر بوده و برای ساخت آن از لوله قطر 5 سانتی متری و ضخامت 2.5 میلی متری استفاده می شود.

اندازه کفی و صفحه سوراخدار متصل به لوله بیرونی 15 در 15 سانتی متر است. رزوه استفاده شده برای جک ساده سقفی نیز  20 سانتی متر با گام 8 و از جنس چدن نشکن داکتیل می باشد.

قیمت جک سقفی ساده

قیمت جک ساده با توجه به ابعاد، کیفیت و نوع فلز استفاده شده، متفاوت است. کیفیت در جک های سقفی ساده به وزن بالاتر و ورق بهتر مرتبط است. به هر میزانی که جک ساده از فلز بهتری تهیه شده باشد، با کیفیت تر خواهد بود. باید توجه داشت این جک ها برای شاقول و مهار قالب های دیواری استفاده می شود و باید برای تحمل فشار قالب های دیواری سنگین از جک های ساختمانی ساده سنگین و با کیفیت استفاده کرد. هر چند با افزایش وزن و کیفیت، قیمت جک سقفی ساده افزایش می باید، اما از صدمات و خسارات جلوگیری می شود. همچنین مواد اولیه استفاده شده از جک سقفی ساده از جنس فولاد است و متغیر بودن قیمت فولاد و فلزات اساسی باعث تغییر قیمت و نوسانات قیمتی در این محصول می شود.

برای اطلاع از لیست دقیق قیمت های جک سقفی ساده، می توانید با استفاده از شماره * با کارشناسان ما در تماس باشید.

خرید جک سقفی ساده

برای خرید جک سقفی ساده باید به نوع استفاده و میزان فشار وارده توجه کرد. کیفیت و مقاومت جک ساده در کیفیت نهایی سازه نیز تاثیر گذار است. پس بهتر است در صورتی که فشار به جک زیاد است، از جک سنگین و با کیفیت بالاتر استفاده شود.

عمران مارکت عرضه کننده انواع جک های سقفی با کیفیت و قیمتی مناسب می باشد. برای انتخاب و خرید جک سقفی مورد نیاز برای سازه، باید مهارت و تجربه کافی داشته باشید. کارشناسان ما با تجربه فروش بالا و اطلاعات کافی در زمینه ساخت انواع سازه، می توانند شما را  برای خرید جک سقفی مورد نیازتان راهنمایی کنند.

برای سفارش و ثبت خرید جک سقفی ساده از عمران مارکت می توانید از  روش زیر اقدام کنید.

تماس با کارشناسان:

از طریق شماره   با کارشناسان عمران مارکت تماس بگیرید و با اعلام تعداد و ابعاد جک سقفی ساده، سفارش خود را ثبت کنید.

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات عمران ماركت

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.