واشر کاس (واشر کاست)

  • واشر کاس (واشر کاست)
  • واشر کاس (واشر کاست)
  • واشر کاس (واشر کاست)
  • واشر کاس (واشر کاست)
  • واشر کاس (واشر کاست)
  • واشر کاس (واشر کاست)

واشر کاس عمران مارکت عرضه شده با کیفیت بالا و قیمت مناسب

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact

واشر چیست؟

واشرها در صنعت ساخت و ساز استفاده فراوانی دارند و در مدل های مختلفی ساخته می شوند. به صورت کلی واشر ها برای جلوگیری از لقی پیچ و مهره ها استفاده می شوند. واشرها در زیر یا روی مهره برای استحکام بیشتر قرار می گیرند.

استفاده از واشر کاست در قالب بندی دیوار بتنی

واشر کاس (واشر کاست) یا واشر تخت

واشر کاس قطعه ای مربعی و ساخته شده از فولاد و یکی از انواع واشرهای موجود در بازار است که برای متصل کردن قالب های بتنی استفاده می شود. این قطعه به اسم های واشر کاست، واشر تخت و واشر سولجر نیز در بازار شناخته می شود.

واشر کاس به همراه مهره خروسکی برای متصل کردن بولت تمام رزوه و بولت عصایی به سولجر استفاده می شود. به همین علت واشر کاس به واشر سولرجر نیز شناخته می شود. برای هر بولت نیاز به دو عدد واشر کاست وجود دارد.

شکل خاص و تو رفتگی که در واشر کاس ایجاد می کنند، برای مقاومت و تحمل بیشتر بار است و با ایجاد سطح اتکای بهتر؛ باعث توزیع نیرو می شود. سوراخ وسط این قطعه این نیز برای رد شدن بولت از آن تعبیه شده است.

خرید واشر کاس
واشر کاس
واشر کاست استفاده شده در پشت سولجر رد قالب بندی دیوار

کاربرد و نحوه استفاده از واشر کاست

کاربرد اصلی واشر کاس، مهار و کنترل بار و فشار وارده از دیواره های قالب است.

در ابتدا سولجر در پشت قالب به عنوان پشت بند قرار گرفته و بعد به منظور کنترل و مهار کردن قالب از بولت، واشر کاس و مهره خروسکی استفاده می شود. بعد از اینکه بولت از سوراخ قالب رد شد، از دو واشر کاست و دو مهره خروسکی در انتهای بولت استفاده می شود و بولت را به قالب متصل و  بر سر جای خود محکم و مهار می کنند.

ابعاد و یژگی های واش کاس

ویژگی ها و ابعاد واشر کاست

واشر کاس شکل مربعی دارد و در ابعاد 10* 10 و 11*11 سانتی متر و عموما از فولاد مبارکه ساخته می شود. این قطعه از ورق 4 و 5 میل تهیه می شود. واشر کاس تولید شده با ورق 5 میل به دلیل ضخامت بالاتر، کیفیت بالاتری دارد و مناسب تر است. وزن تقریبی واشر کاس ها 375 تا 400 گرم می باشد. باید توجه داشت که برای هر بولت نیاز به دو واشر کاش وجود دارد. همچنین این قطعه در بسته های 50 عددی در بازار توزیع می شود.

قیمت واشر کاس

قیمت واشر کاست نیز با توجه به نوع و ضخامت ورق استفاده شده متفاوت است. هم چنین نوسانات قیمت فلزات نیست بر قیمت واشر کاس تاثیر گذار است. با توجه به اینکه قیمت گذاری واشر کاس توسط خود شرکت ها انجام می شود، قیمت گذاری برای این کالا بسیار متفاوت است. عمران مارکت، قیمت واشر کاس را  در کنار کیفیت بالا بسیار منصفانه، مطلوب و رقابتی قرار داده است تا شما نیز  حاشیه سود مناسبی داشت باشید.

به علت  نوسانات شدید در بازار، در صورتی که قیمت واشر کاس در سایت درج نشده باشد، با استفاده از شماره 02533558888 با کارشناسان ما تماس گرفته و قیمت دقیق آن را دریافت کنید.

خرید واشر کاس

واشر کاست یکی از اتصالات قالب بندی است و در پروژه های ساخت ساز در کنار خرید قالب بتن باید به تعداد مناسب واش کاس نیز خریداری شود. در خرید واشر کاس باید به کیفیت آن بسیار توجه کنید. واشر کاس اتصال دهنده نهایی و مهار کننده نیروهای وارد از سمت قالب را بر عهده دارد، در صورتی که این قطعه کیفیتی مناسبی نداشته باشد، بر اثر فشار وارده در حین بتن ریزی، احتمال شکستن آن بسیار زیاد است.

علاوه بر کیفیت،  برای خرید واشر کاست باید به قیمت آن نیز توجه کنید. قیمت مناسب قطعات و اتصالات در قالب بندی می تواند هزینه های تمام شده شما را کاهش دهد. عمران مارکت عرضه کننده انواع تجهیزات و اتصالات قالب بندی با کیفیت و قیمت مناسب است، شما به منظور خرید واشر کاست از عمران مارکت می توانید از طریق شماره 02533558888  با کارشناسان عمران مارکت تماس بگیرید و با اعلام تعداد واشر کاس مورد نیاز، سفارش خود را ثبت کنید.

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات عمران ماركت

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.