کلمپس-بست قورباغه ای قالب بندی-پین قورباغه ای

  • کلمپس-بست قورباغه ای قالب بندی-پین قورباغه ای
  • کلمپس-بست قورباغه ای قالب بندی-پین قورباغه ای
  • کلمپس-بست قورباغه ای قالب بندی-پین قورباغه ای
  • کلمپس-بست قورباغه ای قالب بندی-پین قورباغه ای

کلمپس یا بست قورباغه ای قالب بندی عمران مارکت قابل عرضه با کیفیت مناسب و قیمت به صرفه

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact

کلمپس، بست قورباغه ای یا پین قورباغه ای یکی از اتصالات قالب بندی است. این قطعه برای اتصال محکم تر قالب ها به یکدیگر استفاده می شود. کلمپس به دلیل ساختار خاصی که دارد، عملکرد بهتری نسبت به پین و گوه دارد. از جمله برتری های بست قورباغه ای قالب بندی می توان به استحکام بالاتر و اورلب دقیق تر لبه های قالب می باشد. علاوه بر استفاده از کلمپس در کنار پین و گوه برای اتصال محکم تر قالب های مدولار، از این قطعه برای اتصال پانل های قالب های خاص به یکدیگر استفاده می شود. از جهت اینکه پانل قالب های خاص از ورق های سنگین و با ضخامت بالا ساخته می شوند، باید از اتصال قوی تری نسبت به پین و گوه استفاده شود. بست قورباغه ای قالب بندی به دلیل نحوه تولید خاص و خاصیت چکش پذیری که دارد برای اتصال قالب های خاص به یکدیگر بسیار مناسب است.

کاربرد کلمپس- کاربرد پین قورباغه ای

کاربرد پین قورباغه ای

همانطور که گفته شد، بست قوراغه ای برای زمانی کاربرد دارد که قالب وزن بالایی دارد و فشار زیادی در هنگام بتن ریزی به بدنه قالب وارد می شود، در نهایت برای مهار این فشار باید از بست های قوی تر بهره برد. پین قورباغه ای به خصوص از جنس چدن، مقاومت بالایی داشته و کاملا مناسب برای این قالب ها هستند. در برخی از قالب های خاص جایی برای اتصال پین و گوه در نظر گرفته نشده است و تنها می توان از کلمپس استفاده کرد. یکی از این قالب های خاص که پانل های آن به وسیله پین قورباغه ای به یکدیگر متصل می شود، قالب سرستون است. عموما برای هر پنل دو عدد کلمپس کافی است.

استفاده کلمپس در قالب ستون گرد
ابعاد کلمپس- ابعاد پین قورباغه ای
انولع کلمپس- روش استفاده از کلمپس

انواع کلمپس

کلمپس ها یا بست های قوباغه ای قالب بندی به دو روش زیر تولید می شوند:

کلمپس داکتیل

کلمپس داکتیل که به کلمپس نشکن نیز معروف است، از جنس چدن و به روش ریخته گری تولید می شود.این نوع کلمپس مقاومت، استحکام و چکش خواری بالایی دارد. مانند پین و گوه کلمپس نیز با استفاده از چکش در جای خود ثابت می شود و قرار می گیرد. برای قالب های که تسمه با ضخامت بیشتر از 6 میلی متر دارند، می توان از کلمپس داکتیل استفاده کرد.

علاوه بر تمام موارد بالا، کلمپس داکتیل نسبت به کلمپس های فولادی سبک تر بوده و اصحکاک کمتر (وجود گرافیت در بافت) نیز با قالب ایجاد می کند، همچنین برای تولید آن کمتر نیاز به ماشین کاری وجود دارد.

کلمپس فولادی

کلمپس فولادی نیز اتصالی مقاوم و پایدار را ایجاد می کند، این کلمپس نیز با شکل دادن به میلگرد ساخته می شود.

مزایای استفاده از کلمپس

کلمپس نسبت به سایر قطعات واصل همچون پین و گوه برتری هایی دارد. از جمله این مزیت ها می توان به اتصال و هم پوشانی دقیق تر لبه های قالب، استحکام، مقاومت و انعطاف پذیری بیشتر آن اشاره کرد. به همین دلیل استفاده از بست قورباغه ای قالب بندی برای قالب های خاص کاربرد بیشتری دارد. همچنین در کنار پین و گوه برای استحکام بیشتر قالب بندی از کلمپس استفاده می شود.

به طور کلی می توان گفت به دلیل ساختار ظاهری متفاوت، چکش خواری، مقاومت و استحکام بالای کلمپس، قالب بندها به راحتی می توانند این قطعه را به جای پین و گوه در قالب بندی استفاده کنند.

قیمت کلمپس- قیمت پین قورباغه ای

قیمت پین قورباغه ای

قیمت پین قوباغه ای در درجه اول به جنس آن بستگی دارد. در صورتی که کلمپس از جنس چدن یا همان کلمپس داکتیل باشد، قیمت آن بالاتر است. علاوه بر این بست قورباغه ای قالب بندی در ابعاد 12 تا 15 میلی متر تولید می شود، و وزن آن نیز بر قیمت تاثیر گذار است. عموما پین قورباغه ای نسبت به پین و گوه سبک تر است و برای اجرای پروژه صرفه اقتصادی بیشتری دارد.

تغییرات و نوسانات بازار فلزات نیز بر قیمت کلمپس تاثیر دارد. بنابراین در صورتی که نوسانات قیمتی فلزات بالا باشد، امکان درج قیمت در سایت وجود ندارد

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت کلمپس یا بست قورباغه ای با استفاده از شماره  02533558888 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید پین قورباغه ای

برای خرید پین قورباغه ای باید دقت کافی داشته باشید. پین قورباغه ای از اتصالات بسیار مهم در قالب بندی محسوب می شود. با توجه به اینکه این قطعه متصل کننده دو قالب به یکدیگر و وظیفه مهار فشار بتن ریزی را بر عهده دارد، باید با دقت انتخاب شود. با توجه به نوع قالب بندی باید از پین قورباغه ای مختص به همان قالب استفاده کرد.

کلمپس یا پین های قورباغه ای قابل عرضه در عمران مارکت با بهترین کیفت و مقرون به صرفه هستند.

به منظور خرید کلمپس می توانید از طریق شماره 02533558888 با کارشناسان عمران مارکت تماس بگیرید و با اعلام تعداد پین قورباغه ای مورد نیاز، سفارش خود را ثبت کنید.

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات عمران ماركت

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.