بولت عصایی قالب بندی

 • بولت عصایی قالب بندی
 • بولت عصایی قالب بندی
 • بولت عصایی قالب بندی
 • بولت عصایی قالب بندی
 • بولت عصایی قالب بندی
 • بولت عصایی قالب بندی
 • بولت عصایی قالب بندی
 • بولت عصایی قالب بندی

بولت عصایی عمران مارکت قابل عرضه با کیفیت بالا و قیمت مناسب
عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact
ردیف محصول طول (cm) ضخامت (mm) وزن محل بارگیری
بولت عصایی 40 سانتی 40cm 16 mm قم
بولت عصایی 50 سانتی 50cm 16 mm قم
بولت عصایی 60 سانتی 60cm 16 mm قم

بولت عصایی قالب بندی

بولت عصایی یکی از انواع بولت قالب بندی است و شکلی مانند عصا دارد که برای اتصال دو قالب بتنی روبروی هم یا برای قالب بندی دیوار های بتنی یکطرفه که یک قالب استفاده می شود، کاربرد دارد. بولت عصایی قالب بندی از حرکت قالب جلوگیری می کند و باعث ثبات و استحکام قالب بندی می شود. این بولت نیز بعد از بتن ریزی دوباره قابل استفاده مجدد است.
بولت عصایی، سولجر را به عنوان پشت بند به قالب بتن متصل می کند. به همین دلیل به آن گیره سولجر نیز می گویند.

جنس و ابعاد بولت عصایی

بولت عصایی با گرده یا مقطع 16 میلی متر و عموما در ابعاد طولی 40، 50 و 60 سانتی متری بسته به سفارش مشتری تولید می شوند. بولت عصایی از میلگرد فولادی ساخته می شود و روی آن توسط دستگاه رولینگ رزوه می شود.

کاربرد بولت عصایی

کاربرد بولت عصایی

کاربرد بولت عصایی برای اتصال دو قالب بتن روبروی هم و یا اتصال یک قالب بتن به دیوار روبرو در قالب بندی دیوارهای یک طرفه است. بولت عصایی را می توان هم در قالب بندی دیوارهای یکطرفه و هم در قالب بندی دیوارهای دو طرفه استفاده کرد.
بولت عصایی به همراه پشت بندها (سولجر و لوله ها) باعث تثبیت قالب بتن در جای خود می شود، در نتیجه بتن ریزی بدون مشکل انجام می شود.

بولت عصایی به همراه واشر کاس و مهره خروسکی
استفاده از بولت عصایی با واشرکاس و مهره خروسکی
نحوه استفاده از بولت عصایی

نحوه استفاده از بولت عصایی

بولت عصایی در قالب بندی به این صورت استفاده می شود که در ابتدا قالب بتن و بعد لوله های پشت بند و سولجر به عنوان پشت بند اضافه می شود، سپس بولت عصایی از سولجر، لوله های پشت بند و سوراخ تعبیه شده در قالب رد می شود و در آخر با استفاده از واشر کاش و مهره خروسکی در جای خود تثبیت می شود.
انکر بولت عصایی مناسب برای پروژه باید با توجه به سایز، نوع عملکرد، ظرفیت باربری و محدودیت های نصب انتخاب می شود.

نکات مهم بولت عصایی

در صورتی که قصد تهیه بولت عصایی را برای پروژه خود دارید باید به نکات زیر توجه کنید.

 • بولت عصایی برای قالب بندی دیوارهای یکطرفه، دو طرفه و با استفاده از سولجر برای تثبیت قالب بتن در جای خود کاربرد دارد.
 • بولت های عصایی بعد از یکبار بتن ریزی، دوباره قابل استفاده هستند و می توان به دفعات از آن ها استفاده کرد.
 • بولت عصایی در سایز مقطع 16 میلی متر و در ابعاد 40، 50 و 60 سانتی متر بر اساس نیاز مشتری تولید می شوند.

خرید بولت عصاییخرید بولت عصایی

در صورتی که باید در پروژه از بولت عصایی استفاده شود، این ابزار در تعداد بالا برای هر پروژه تهیه می شود. در نتیجه قیمت و کیفیت بولت عصایی برای پیمانکاران بسیار اهمیت دارد.
بولت عصایی بی کیفیت نمی تواند استحکام و تثبیت قالب ها در جای خودشان را تضمین کند، در نتیجه با خم شدن و حرکت بولت عصایی امکان جا به جایی قالب، هنگام بتن ریزی نیز وجود دارد. در نتیجه برای خرید بولت عصایی باید دقت لازم انجام شود تا کیفیت مورد نظر را داشته باشد.
همچنین قبل از خرید بولت عصایی باید توجه شود که عرض قالب و عرض دیوار بعلاوه پشت بندها چه میزان است، تا در سفارش طول بولت عصایی مورد نظر اشتباهی رخ ندهد.
بولت های عصایی عمران مارکت کیفیت مناسبی دارند و خیال شما را بابت خرید بولت عصایی باکیفیت و با قیمت مناسب راحت می کنند. تعداد مورد نیاز بولت عصایی برای یک پروژه معمولی عدد قابل توجهی است، در نتیجه اگر قیمت بولت عصایی مناسب باشد، سود بیشتری برای پروژه ایجاد می شود.
شما میتوانید برای خرید و سفارش بولت عصایی با شماره 02533558888 با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی و فروش عمران مارکت در ارتباط باشید و سفارش بولت عصایی خود را در ابعاد و مقطع دلخواه ثبت کنید.

قیمت بولت عصایی

قیمت بولت عصایی

قیمت بولت عصایی با توجه به ابعاد مقطع و طول بولت متغییر است. همچنین کیفیت و شرکت سازنده بولت عصایی نیز در قیمت بولت عصایی قالب بندی نیز موثر است.
همچنین با توجه به اینکه قیمت فلزات اساسی در بازار نوسان بالایی دارد، نمی توان قیمت دقیقی برای بولت عصایی مشخص کرد و در بازه های مختلفی در روز قیمت نوسان دارد. در صورتی که قیمت بولت عصایی در سایت درج نشده است، با تماس با شماره 02533558888 با کارشناسان ما در پشتیبانی تماس بگیرید و قیمت روز بولت عصایی را استعلام بگیرید.

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات عمران ماركت

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.