میان بولت آب بند پلاستیکی

 • میان بولت آب بند پلاستیکی
 • میان بولت آب بند پلاستیکی
 • میان بولت آب بند پلاستیکی
 • میان بولت آب بند پلاستیکی
 • میان بولت آب بند پلاستیکی
 • میان بولت آب بند پلاستیکی

میان بولت آب بند پلاستیکی عمران مارکت عرضه شده با کیفیت بالا و قیمت مناسب

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact

میان بولت آب بند پلاستیکی

میان بولت آب بند پلاستیکی یکی از انواع میان بولت های آب بند است . این قطعه برای آب بند کردن سازه های مختلف مانند استخرها، مخازن و… استفاده می شود. میان بولت آب بند پلاستیکی در ابعاد مختلفی تولید می شود. همچنین ابعاد این قطعه را می توان با توجه به سایز دیوار تغییر داد.

این قطعه به صورت سفارشی و براساس اندازه عرض دیوار سازه تولید می شود. موادی اولیه (پلی و نییل کلراید) که برای ساخت میان بولت های پلاستیکی استفاده شده است هیچ  گونه واکنشی با بتن نشان نمی دهد و از این نظر نگرانی وجود ندارد.

میان بولت آب بند پلاستیکی طبق استانداردهای  DIN 4102-4،  DIN 18216،  DIN 1045  تولید می شود. همچنین میان بولت پلیمری باید دور از تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود. در ادامه با اجزای، اجرا، کاربردها، مزایا، قیمت و نحوه خرید میان بولت آب بند بیشتر آشنا می شوبد.

اجزای میان بولت پلاستیکی

اجزای میان بولت پلاستیکی

میان بولت آب بند پلاستیکی از 5 جز و 8 قطعه تشکیل شده است که عبارتند از:

لوله آجدار پلاستیکی (pvc): 1 عدد

رابط میان بولت:  2عدد

مخروطی میان بولت : 2 عدد

استاپر U: 1عدد

استاپر T: 2عدد

میان بولت پلاستیکی
میان بولت آب بند پلاستیکی
لوله آجدار میان بولت پلاستیکی

لوله آجدار پلاستیکی (pvc)

لوله آجدار یا لوله بولت برای عبور بولت از درون آن و ایجاد طول مناسب میان بولت استفاده شده و قطعه میانی، میان بولت آب بند پلاستیکی محسوب می شود. سطح این لوله برای درگیری مناسب با بتن، آجدار طراحی شده است. برای ساخت میان بولت آب بند پلاستیکی تنها 1 عدد لوله آجدار pvc مورد نیاز است. (1عدد)

رابط میان بولت آب بند پلاستیکی

رابط میان بولت (قرقره ای)

رابط میان بولت یا قرقره ای قبل از مخروطی میان بولت به انتهای لوله آجدار وصل می شود، این قطعه به صورت مستقیم با بتن درگیر است و از نفوذ آب از سطح بیرونی میان بولت جلوگیری می کند. برای دو سر باید از رابط میان بولت استفاده شود به همین دلیل 2 عدد از آن نیاز است. (2 عدد)

مخروطی میان بولت آب بند پلاستیکی

مخروطی میان بولت

بعد از اتصال رابط میان بولت، مخروطی میان بولت در انتهای لوله آجدار یا میان بولت وصل می شود. این قطعه نیز باید در دو سر میان بولت استفاده شود و به همین دلیل برای هر میان بولت آب بند پلاستیکی نیاز به 2 عدد مخروطی میان بولت داریم. بعد از بتن ریزی مخروطی میان بولت را باید از داخل بتن خارج کنیم و بعد از استاپر های تی را به جای آن برای آب بندی قرار می دهیم.(2 عدد)

استاپر آب بند کننده لاستیکی ساده

استاپر U

از استاپر یو به عنوان قطعه آب بند کننده داخلی میان بولت پلاستیکی استفاده می شود و تنها یک عدد از آن نیاز است. بعد از بتن ریزی و خارج کردن مخروطی های میان بولت، استاپر U را با استفاده از یک میله با فشار تا میانه میان بولت می فرستیم و اواسط لوله قرار می دهیم.

استاپر آب بند کننده لاستیکی لبه دار

استاپر T

از استاپر تی به عنوان آب بند کننده قطعه خارجی میان بولت پلاستیکی استفاده می شود و برای آب بندی به دو عدد از آن نیاز است. استاپر T کاملا شبیه استاپر U است و تنها دارای یک (2 عدد)

روش استفاده از میان بولت پلاستیکی

روش استفاده از میان بولت آب بند پلاستیکی

 1. در مرحله اول باید میان بولت پلاستیکی متناسب با عرض دیوار انتخاب کرده و بعد آن را داخل سازه های قالب بندی بتن قرار داریم. در این مرحله باید میان بولت پلاستیکی با اجزای لوله آجدار، رابط میان بولت، مخروطی میان بولت و بولت را در قالب جایگذاری کنیم.
 2. پس از انجام بتن ریزی و گیرش بتن، قالب بندی باز می شود در نهایت مخروطی های دو طرف میان بولت جدا می شود و بولت نیز خارج می شود. بعد از جدا سازی مخروط ها و خارج کردن بولت، یک استاپر U را به داخل لوله می فرستیم و در وسط لوله قرار می دهیم و بعد دو استاپر T را در دو سر میان بولت در دخل لوله قرار می دهیم.
 3. سپس حفره هایی که به دلیل مخروط میان بولت ایجاد شده است، با گروت پایه سیمانی و چسب بتن ریزی پر می شود.

کاربرد میان بولت آب بند پلاستیکی- نحوه اتصال میان بولت پلاستیکی

کاربردهای میان بولت آب بند پلیمری

کاربرد میان بولت های آب بند پلاستیکی نیز مانند میان بولت ها دیگر آب بندی سازه های مختلف است. میان بولت آب بند را می توان در انواع دیواره و سازه های بتنی استفاده کرد. از جمله کاربردهای آن می توان به استفاده در انواع دیوارهای برشی، دیوار حائل غیر مسلح، دیواره های کانال و استخر، مخزن های آب و مخازن تصفیه فاضلاب، تونل های آب، سدها، سازه های آبی و … اشاره کرد.

همچنین باید ذکر کرد که در بسیاری از دیوارهای ساختمان ها نیز که در طی زمان ممکن است با رطوبت و خورنده های شیمیایی، سوراخ ایجادشود، آب بندی کردن اهمیت بالایی دارد.

مزایای استفاده از میان بولت آب بند پلاستیکی

ایجاد و حفظ فاصله مورد نیاز بین دو قالب برای بتن ریزی

امکان افزایش طول میان بولت نسبت به عرض دیوار با تغیر سایز لوله آجدار پلاستیکی

استفاده از بولت بیرونی یا بولت تمام رزوه و قابلیت استفاده چندباره و مجدد از  آن

قیمت مناسب نسبت به سایر میان بولت های آب بند و کاهش هزینه های پروژه

آب بندی کامل دیوار سازه با استفاده از میان بولت پلیمری

درگیری مناسب قطعات (لوله آجدار، رابط و مخروطی) با سطح بتن

استفاده و کاربرد رابط میان بولت پلاستیکی در قالب بندی

قیمت میان بولت آب بند پلاستیکی

قیمت میان بولت پلاستیکی نسبت به سایر میان بولت ها ارزان تر است، به همین دلیل صرفه اقتصادی بالایی برای اجرای پروژه ها دارد.

قیمت میان بولت آب بند پلیمری به عوامل مختلفی وابسته است. همانطور که بالاتر اشاره کردیم، این میان بولت از اجزای مختلفی تشکیل شده است، و هر قطعه با توجه به درجه کیفیت، هزینه متفاوتی را در بردارد. واضح است که کیفیت بهتر اجزای میان بولت آب بند پلاستیکی، قیمت بالاتری خواهد داشت. همچنین ابعاد مختلف لوله آجدار پلاستیکی، باعث تفاوت در قیمت آب بند پلاستیکی می شود. با توجه به نوسانات قیمتی بالا در بازار، ممکن است در برخی از بازه های زمانی امکان درج قیمت وجود نداشته باشد.

ما در عمران مارکت، میان بولت های آب بند را در بهترین کیفیت ارائه می کنیم. در صورتی که لیست قیمتی در سایت درج نشده است، برای دریافت لیست قیمت میان بولت های آب بند پلیمری با تماس با شماره    با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید میان بولت آب بند پلاستیکی

پروژه هایی که آب بندی برای آن ها در اولیت قرار دارد باید از میان بولت های آب بند پلاستیکی استفاده کنند. در صورتی که برای ساخت سازه های خود نیاز به خرید میان بولت آب بند پلاستیکی داربد، باید مواردی را در نظر بگیرید. در مرحله اول جنس لوله آجدار  اهمیت بالایی دارد و باید کیفیت مناسبی داشته باشد تا در هنگام بتن ریزی دچار مشکل و شکست نشود. در مراحل بعدی جنس تمام اجزای مانند رابط، مخروطی، و استاپر ها باید کیفیت بالایی داشته باشند تا در هنگام بتن ریزی دچار شکست نشوند، استاپر ها نیز باید چسبندگی خوبی داشته باشند. با توجه به اینکه قالب بندی و بتن ریزی سازه هایی که نیاز به آب بندی دارند، بسیار حساس است، باید در خرید میان بولت های آب بند پلیمری دقت بالایی به عمل آورید.

عمران مارکت از معتبرترین عرضه کننده تجهیزات بتن ریزی در سرتاسر کشور است و رضایت حداکثری را از مشتریان خود دریافت کرده است.میان بولت آب بند پلاستیکی یکی از انواع اتصالاتی است که شرکت عمران مارکت با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب ارائه می دهد.

برای خرید و یا سفارش میان بولت آب بند پلاستیکی می توانید از طریق شماره 02533558888  با کارشناسان عمران مارکت تماس بگیرید و با اعلام ابعاد و تعداد مورد نیاز میان بولت آب بند پلاستیکی ، سفارش خود را ثبت کنید.

بسته بندی میان بولت آب بند پلاستیکی

 1. لوله های آجدار علاوه بر مونتاژ و تولید مطابق اندازه سفارشی مشتریان گرامی ( با توجه به قطر دیوار ) به صورت شاخه های 3 متری با بسته 40 عددی نیز عرضه میگردد.
 2. رابط یا قرقره ای میان بلت در بسته بندی 300 عددی.
 3. قطعه مخروطی در بسته بندی  600 عددی.
 4. استاپر ساده یا U در بسته بندی  1000 عددی.
 5. استاپر لبه دار یا T در بسته بندی  1000 عددی.

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات عمران ماركت

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.