اتصالات قالب بندی

  • اتصالات قالب بندی
  • اتصالات قالب بندی

اتصالات قالب بندی عمران مارکت عرضه شده با کیفیت بالا و قیمت مناسب

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact

اتصالات یا متعلقات قالب بندی به ابزارو قطعات مورد نیاز و مهم برای اتصال انواع قالب، جک و داربست گفته می شود. اتصالات قالب بندی نیز دقیقا به اندازه قالب ها و اجزای اصلی اهمیت دارند و جز اساسی قالب بندی به حساب می آیند.

کیفیت نامناسب و اشتباه در خریداری قطعات و اتصالات بسیار ارزان و با کیفیت نامناسب می تواند منجر به باز شدن قالب، جک و داربست ها شده و در نهایت ضررهای مالی و جانی بسیاری را به بار آورد. در نهایت می توان گفت این قطعات و اتصالات قالب بندی نقش بسیار مهمی را در صنعت ساخت و ساز ایفا می کنند و بدون این اتصالات امکان قالب بندی وجود ندارد.

 

انواع متعلقات قالب بندی

اتصالات قالب بندی یا اجزای قالب بتن تنوع بسیاری داشته و هر کدام از این قطعات کاربرد خاصی دارد. در ادامه به انواع این قطعات قالب بندی و کاربرد آن ها اشاره کردیم:

نبشی پانچ شده (نبشی صفر)

نبشی یک مدل از انواع کنج است، اما در دسته اتصالات قالب بندی نیز قرار می گیرد. این قطعه دو قالب عمود بر هم را به یکدیگر متصل می کند.

واشر دو لوله

واشر دو لوله قطعه ای مستطیلی شکل با دو انحنا و خمیدگی برای در بر گرفتن دو لوله پشت بند طراحی شده است. وظیفه واشر دولول جلوگیری از لقی مهره خروسکی و محکم نگه داشتن لوله های گشت بند به بدنه قالب است.

پین و گوه

پین و گوه دو قطعه نری و مادگی هستند که با رد شدن از تسمه قالب و در هم قرارگرفتن، باعث اتصال قالب های بتن به هم دیگر می شوند.

کلمپس یا بست قورباغه ای

کلمپس یا بست قورباغه ای برای اتصال قالب های مدولار و قالب های خاص استفاده می شود و کاربردی شبیه به پین و گوه دارد.

تسمه قالب

تسمه قالب ابزاری کمربند مانند و دارای چندین سوراخ است و برای اتصال قالب های دو سمت دیوار  و ثابت کردن آن ها در جای خود به کار می رود.

بولت

بولت قالب بندی، ابزاری است که برای اتصال و نگه داشتن فاصله بین دو قالب استفاده می شود. کاربرد بولت قالب بندی، مهار فشار وارد شده به قالب ها می باشد.

از انواع بولت های قالب بندی می توان به بولت تمام رزوه، بولت دو سر روزه، بولت عصایی و بولت بیرونی اشاره کرد.

میان بولت آب بند

میان بولت آب بند برای آب بند کردن مقاطع و دیوارهای بتنی استفاده می شود. از انواع مختلف میان بولت های آب بند می توان به میان بولت آب بند چدنی، میان بولت آب بند فلزی و میان بولت آب بند پلاستیکی اشاره کرد.علاوه بر آب بندی مقاطع، میان بولت ها برای نگهداری دو قالب در فاصله یکسان از یکدیگر استفاده می شود.

گیره قالب

گیره قالب برای اتصال پشت بند به قالب های فلزی استفاده می شود. سه مدل از انوع گیره قالب بندی گیره متوسط، گیره بلند و گیره لوله به لوله می باشد.

واشر کاس

قطعه ای مربعی و فلزی است که در کنار مهره خروسکی، بولت را به سولجر متصل کرده و نیروی وارده از قالب را مهار می کند.

اسپیسر پلاستیکی

اسپیسر پلاستیکی برای قرار دادن  و حمایت از میلگردها در جاس مناسب و  و ایجاد فضا بین میلگرد و قالب ها استفاده می شود. این ابزار از زنگ زدگی و خوردگی میلگردها در فونداسیون جلوگیری می کند.

قیمت اتصالات قالب بندی

قیمت اتصالات قالب بندی با توجه به شرکت سازنده، مواد اولیه و کیفیت مشخص می شود. با توجه به اینکه یکی از مهم ترین فاکتورهای تعیین قیمت متعلقات قالب بندی ، نرخ فلزات اساسی است و این نرخ هر روزه و حتی در بازه های مختلف روز قابل تغییر است. درنتیجه قیمت برخی از محصولات و قطعات قالب بندی را نیز تحت تاثیر خود قرار داده و قیمت های لوازم قالب بندی را دچار نوسان می کند.

تلاش تیم عمران مارکت همواره بر این است که لیست قیمت این اتصالات قالب بندی را بروز نگه دارد. در صورتی که قیمت محصول مورد نظر در سایت درج نشده باشد می توانید با تماس با شماره 02533558888 با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و لیست قیمت قطعات و اتصالات قالب بندی مورد نظر خود را به صورت دقیق و لحظه ای دریافت کنید.

خرید تجهیزات قالب بندی

خرید اتصالات قالب بندی نیازمند توجه به فاکتورها و عامل های مختلفی است. هر کدام از اتصالات و لوازم قالب بندی ممکن است به روش های مختلف و با مواد اولیه متفاوتی تولید شود.

برای مثال برخی از تجهیزات با آلومینیوم و برخی با فولاد ساخته می شوند، یا برای تولید رزوه از روش های مختلفی استفاده می شود، که هر روش می تواند بر قیمت نهایی قطعه تولید شده تاثیر گذار باشد. همچنین هر کدام از تجهیزات قالب بندی دارای رده های کیفیتی متفاوتی هستند.

در نتیجه برای خرید لوازم قالب بندی باید همه این موارد را در نظر بگیرید و بعد دست به انتخاب بزنید. با توجه به اینکه موارد مختلفی برای خرید اتصالات قالب بندی وجود دارد، بهتر است تجهیزات و قطعات مورد نیاز خود را از شرکتی معتبر و با تجربه در این زمینه تهیه کنید.

شرکت عمران مارکت با تجربه ای بالا در عرضه انواع تجهیزات و قطعات قالب بندی، بهترین مرجع برای تامین نیازمندی های پروژه های شماست. ما در عمران مارکت تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین قطعات با کیفیت و قیمت بسیار مناسب قرار داده ایم.

عمران مارکت، در زمینه عرضه قطعات و اتصالات بسیار مطلوب عمل کرده است و نیاز کامل پیمانکاران و مدیران پروژه را در این زمینه رفع نموده است.

به منظور خرید هر نوع قطعه یا اتصالات و لوازم قالب بندی از سایت عمران مارکت، می توانید ار روش زیر اقدام کنید.

تماس با کارشناسان:

از طریق شماره 025335588888 با کارشناسان عمران مارکت تماس بگیرید و با اعلام قطعات مورد نیاز خود، سفارش خود را ثبت کنید.

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات عمران ماركت

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.