سرجک قالب بندی قابل رگلاژ (پیچ تنظیم)

  • سرجک قالب بندی قابل رگلاژ (پیچ تنظیم)
  • سرجک قالب بندی قابل رگلاژ (پیچ تنظیم)
  • سرجک قالب بندی قابل رگلاژ (پیچ تنظیم)
  • سرجک قالب بندی قابل رگلاژ (پیچ تنظیم)
  • سرجک قالب بندی قابل رگلاژ (پیچ تنظیم)
  • سرجک قالب بندی قابل رگلاژ (پیچ تنظیم)
  • سرجک قالب بندی قابل رگلاژ (پیچ تنظیم)
  • سرجک قالب بندی قابل رگلاژ (پیچ تنظیم)
  • سرجک قالب بندی قابل رگلاژ (پیچ تنظیم)
  • سرجک قالب بندی قابل رگلاژ (پیچ تنظیم)

سرجک سقفی قابل تنظیم (پیچ تنظیم) عمران مارکت قابل عرضه در ابعاد و تعداد مورد نیاز با کیفیت بالا و قیمت مناسب

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact
ردیف محصول جنس میلگرد وزن (kg) محل بارگیری
سرجک قابل رگلاژ 40 سانتی متری فولادی شماره 32 5 قم
سرجک قابل رگلاژ 50 سانتی متری فولادی شماره 32 6.1 قم
سرجک قابل رگلاژ 60 سانتی متری فولادی شماره 32 7.2 قم
سرجک قابل رگلاژ 70 سانتی متری فولادی شماره 32 8.1 قم
سرجک قابل رگلاژ 80 سانتی متری فولادی شماره 32 9.1 قم

سرجک سقفی ابزارها و اتصالات قالب بندی پرکاربرد در صنعت ساخت و ساز است و در مرحله قالب بندی (کفراژ بندی) برای تراز کردن پایه های داربست های چکشی و مثلثی، استفاده می شود. همچنین سرجک رگلاژی به عنوان پشت بند لوله های داربست به صورت مورب نیز کاربرد دارد.

سرجک های سقفی که غیر قابل رگلاژ هستند و قابلیت تنظیم ارتفاع را ندارد ، مانند سرجک سقفی و سرجک صلیبی در انواع جک های صلیبی و عراقی استفاده می شود.  سرجک در انتهای جک نصب شده و بین قالب های بتنی سقف و لوله های جک قرار می گیرد.

سرجک سقفی با نام های سرجک تنظیم، سرجک سقفی قابل تنظیم (رگلاژ)، سرجک رگلاژی، سرجک اسکافلد و پیچ تنظیم نیز شناخته می شود.

انواع سرجک سقفی قابل رگلاژ - انواع سرجک قابل تنظیم

انواع سرجک قالب بندی

از نظر روش ساخت، سرجک تنظیم به دو روش توپر و تو خالی تولید می شود. اما از نظر کارایی سرجک ها سقفی به دو دسته زیر تقسیم می شوند:

سرجک صلیبی: بیشترین استفاده از این سرجک در جک های سقفی صلیبی است و جز دسته سرجک های غیر قابل تنظیم به حساب می آید.

سرجک یو شکل:  سرجک های یو شکل که قابلیت رگلاژ دارند در داربست های مثلثی و انواع اسکافلد استفاده شده و سرجک های یو شکل بدون رزوه و غیر قابل رگلاژ برای جک های سقفی عراقی استفاده می شوند.

سرجک قابل رگلاژ- سرجک های رگلاژی
پیچ های تنظیم داربست - سرجک تنظیم
کابرد سرجک سقفی قابل رگلاژ- کاربرد سرجک

کاربرد پیچ تنظیم

کاربرد سرجک  قابل تنظیم همانطور که از نامش پیداست، به منظور تنظیم کننده در داربست استفاده می شود. سرجک تنظیم در روند ساخت سازه در مرحله قالب بندی تیر و دال و پل ها استفاده می شود، این ابزار قالب بندی در بالاترین قسمت داربست های مثلثی و چکشی قرار می گیرد و وظیفه تنظیم و تراز کردن دقیق ارتفاع داربست را برعهده دارد. همچنین یکی دیگر از کاربردهای سرجک رگلاژی استفاده از آن به عنوان مهار کننده در پشت دیوارهای یک طرفه است.

در داربست های مختلف نحوه استفاده از سرجک تنظیم متفاوت است، در ادامه به کاربرد سرجک های رگلاژی در این داربست ها پرداخته ایم:

داربست مثلثی:

در داربست مثلثی از سرجک یو شکل قابل رگلاژ استفاده می شود، این سرجک ها در بالاترین قسمت داربست مثلثی متصل شده و وظیفه تنظیم ارتفاع و متصل شدن به تیرک های سقف و ثابت کننده پایه های داربست مثلثی را بر عهده دارد.

داربست چکشی:

در داربست چکش نیز از سرجک سقفی یو شکل قابل تنظیم استفاده می شود. این سرجک ها نیز بر روی قست بالایی داربست وصل شده و به همراه کفشک داربست که در قسمت پایین داربست وصل می شود، وظیفه تنظیم ارتفاع و تراز کردن داربست را بر عهده دارد.

کفراژبندی:

عمده ترین استفاده از سرجک ها برای استفاده بر روی جک های سقفی صلیبی و عراق می باشد. اما سرجک استفاده شده برای جک های سقفی غیر قابل رگلاژ است و تنظیم ارتفاع با آن ها صورت نمی کرد. وظیفه سر جک در جک های سقفی اتصال بین جک و سقف و مهار و انتقال فشار وارده از سقف است.

اجزای سرجک قابل رگلاز

اجزای مختلف سرجک قابل رگلاژ

سرجک سقفی قابل رگلاژ، از سه جز تشکیل شده است که عبارتند از:

ناودانی (ورق یو شکل)

برای ساخت ناودانی از ورق فولادی 3 یا 4 میلی متر استفاده می شود. در برخی از موارد نوع ورق و ضخامت آن طبق سفارش مشتری ساخته می شود.

بولت سرجک از جنس فولاد ساخته می شود، فولادها همیشه دارای آلیاژهای کربن و آهن هستند، در صورتی که که آلیاژ کربن فولاد بالا مقاومت بیشتری داشته و بولت محکم تری ایجاد می شود.

مهره پروانه ای (مهره کلنگی 32)

این مهره از جنس چدن نشکن ساخته می شود.

پیچ سرجک (بولت تمام رزوه تو پر 32)

پیچ سرجک یا بولت سرجک از میلگرد ساده فولادی شماره 32 استاندارد در ابعاد 40، 50، 60، 70 و 80 سانتی متر یا ارتفاع سفارشی مشتری ساخته می شود.

ابعاد سرجک قابل رگلاژ - ابعاد پیچ تنظیم داربست

ابعاد و وزن سرجک داربست

سرجک های قابل رگلاژ در اندازه و ابعاد 40، 50، 60، 70 و 80 سانتی متر و وزن تقریبی 5 تا 15 کیلوگرم تولید می شوند. در برخی از پروژه ها نیز به استفاده از ابعاد خاصی از سرجک سقفی وجود دارد که طبق نظر و خواسته مشتری سفارش و ساخته می شود.

مزیت های سرجک قابل رگلاز

مزیت های سرجک قابل تنظیم

سرجک قابل تنظیم همانطور که ذکر شد، جز دسته ابزارهای قالب بندی مهم و پرکاربرد است. در ادامه مزیت های سرجک رگلاژی را نام برده ایم:

تحمل بارهای سنگین و زیاد

مونتاژ آسان

تنظیم و تراز کردن ارتفاع

استفاده از کارگر غیر ماهر

قیمت سرجک قابل رگلاز

قیمت سرجک قابل رگلاژ

قیمت سرجک سقفی قابل رگلاژ با توجه به عوامل مختلف، مانند نوع و کیفیت مواد اولیه استفاده ، روش ساخت، نوع و ابعاد سرجک مشخص می شود. با توجه به این موارد، به هر میزان که کیفیت مواد اولیه مصرفی با کیفیت تر و روش ساخت بهتر باشد، قیمت سر جک تنظیم نیز افزایش می یابد.

برای مثال استفاده از میلگردهای استنلس استیل و میلگردهای مانیسمان (بدون درز) که مقاومت کششی، شیمیایی و فیزیکی بهتری دارند و استفاده از میلگرد فولادی با کربن بالا باعث افزایش قیمت سرجک رگلاژی می شوند.

همچنین روش تولید میلگردهای بولت یا پیچ سرجک اگر به روش آبکاری فولاد یا نورد گرم باشد، افزایش قیمت در پی دارد.

همچنین هر نوع سرجک میزان متفاوتی از مواد اولیه را نیاز دارد و قیمت سرجک های مختلف، متفاوت است. ابعاد سرجک ها به هر میزانی که افزایش پیدا کند نیز در قیمت تاثیرگذار است و در نهایت قیمت یک سرجک 70 سانتی از یک سرجک 40 سانتی بیشتر می باشد.

همچنین به دلیل اینکه هر 3 قسمت تشکیل دهنده سرجک تنظیم از فولاد یا فلز ساخته شده است، قیمت آن نیز دستخوش تغییرات و نوسانات بازار فلزات اساسی است.

اما به صورت کلی قیمت تمام شده سرجک قابل رگلاژ نسبت به دیگر تحهیزات قالب بندی، قیمت مناسب و پایینی دارد.

ما در عمران مارکت تمام تلاش خود را بر افزایش کیفیت و کاهش قیمت ها به منظور رفاه حال شما عزیزان قرار داده ایم. در مجموعه عمران مارکت تمام سرجک های موجود از مواد با کیفیت و توسط اپراتور ماهر ساخته شده و قیمتی رقابتی دارند. برای اطلاع از لیست قیمت سرجک های سقفی می توانید با شماره های    با کارشناس ما در ارتباط باشید.

خرید سرجک قابل رگلاژ

خرید سر جک سقفی(پیچ تنظیم)

برای خرید سرجک سقفی در وهله اول باید به استحکام و مقاومت آن ها توجه کرد.  در معیارهای بعدی باید بدانید که از چه نوع سرجک با چه ابعادی استفاده کنید تا با نیاز و پروزه شما تناسب داشته باشد.

عمران مارکت عرضه کننده مرغوبترین و با کیفیت ترین سرجک قابل رگلاژ در بازار است. در کنار کیفیت بسیار مناسب، قیمت ارائه شده توسط عمران مارکت برای این ابزار نیز بسیار منطقی و منصفانه است.

عمران مارکت، سرجک قابل تنظیم را در ابعاد 40، 50، 60، 70 و 80 سانتی متر با بهترین کیفیت ارائه می کند.  در صورتی که نیاز به خرید جک تنظیم با سفارش آن در ابعاد خاص دارید می توانید با تماس با شماره های  و ارتباط با کارشناسان ما، سفارش خرید خود را ثبت کنید.

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات عمران ماركت

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.