جدول وزن نبشی صفر (تسمه پانچ شده)

نبشی صفر یا تسمه پانچ شده از اتصالات قالب بندی و در دسته قالب های کنج است. در جایی که نتوان از کنج بیرونی استفاده کرد از نبشی صفر استفاده می شود. نبشی صفر با دو عرض لبه ۵ و ۶ سانتی متر و ضخامت ۳ یا ۴ میلی متری و در طول  ۰.۵، ۱، ۱.۵ و ۲ متری تولید می شود. ابعاد ۰.۵ و ۱ متری نبشی صفر کاربرد بیشتری دارد. این محصول هم برای قالب های لبه خم ۵ سانتی و قالب های لبه تسمه ای ۵ و ۶ سانتی متری استفاده می شود. محدوده وزنی نبشی صفر بین ۰.۸ تا ۷ کیلوگرم می باشد.

جدول وزن نبشی صفر (تسمه پانچ شده)

جدول وزن نبشی صفر (کنج صفر) با ورق ۳ میلی متر

وزن نبشی صفر برای قالب لبه خم با لبه ۵ سانتی متری و قالب تسمه ای لبه ۵ و لبه ۶ در سایز های ۱، ۱.۵ و ۲ متری تولید شده با ورق ۳ میلی متری در ادامه آمده است. (تمامی وزن ها به صورت حدودی است و دقیق نمی باشد.)

ابعاد (m) لبه خم (kg) لبه تسمه ای  (kg)
تسمه پانج شده (نبشی صفر) لبه۵ لبه ۵ لبه ۶
۰.۵ متری ۰.۸ ۱ ۱.۵
۱ متری ۱.۶ ۲ ۳
۱.۵ متری ۲.۴ ۳.۵ ۴.۵
۲ متری ۳.۲ ۳.۸ ۶

جدول وزن تسمه پانچ شده (نبشی صفر) با ورق ۴ میلی متر

وزن تسمه پانچ شده (نبشی صفر) برای قالب لبه خم با لبه ۵ سانتی متری و قالب تسمه ای لبه ۵ و لبه ۶ در سایز های ۱، ۱.۵ و ۲ متری تولید شده با ورق ۴ میلی متری در ادامه آمده است. (تمامی وزن ها به صورت حدودی است و دقیق نمی باشد.)

ابعاد (m) لبه خم (kg) لبه تسمه ای  (kg)
تسمه پانچ شده (نبشی صفر) لبه۵ لبه ۵ لبه ۶
۰.۵ متری ۱ ۱.۴ ۲
۱ متری ۲ ۲.۸ ۴
۱.۵ متری ۳ ۴.۳ ۵.۵
۲ متری ۴ ۵.۴ ۷
محاسبه هوشمند قیمت و قالب
جدول وزن نبشی صفر (تسمه پانچ شده)
مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس​

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۳۳۵۵۸۸۸۸ - ۰۲۵​
پرفروش‌ترین محصولات