• میان بولت آب بند چدنی- مغزی آب بندی چدنی
  • میان بولت آب بند چدنی- مغزی آب بندی چدنی
  • میان بولت آب بند چدنی- مغزی آب بندی چدنی
  • میان بولت آب بند چدنی- مغزی آب بندی چدنی
  • میان بولت آب بند چدنی- مغزی آب بندی چدنی
  • میان بولت آب بند چدنی- مغزی آب بندی چدنی

میان بولت آب بند چدنی- مغزی آب بندی چدنی

میان بولت آب بند چدنی (مغزی آب بند چدنی) قابل عرضه در عمران مارکت با کیفیت بالا و قیمت مناسب

Feature جنس: چدن داکتیل

Feature طول: 12 سانتی متر

Feature قطر پلیت: 8 سانتی متر

Feature ضخامت پلیت: 6 میلی متر

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact

میان بولت آب چدنی که به اسم مغزی آب بند چدنی نیز شناخته می شود یکی از انواع میان بولت آب بند و از دسته اتصالات قالب بندی محسوب می شود. این قطعه نسبت به دیگر میان بولت های آب بند کاربرد بیشتری داشته و از طرفداران بیشتری برخوردار است. میان بولت چدنی برای آب بند کردن مقاطع و سازه های متفاوت از استخر، مخازن آب تا کانال های آب استفاده می شود. برای آب بندی کردن مقاطع، این قطعه بعد از قالب بندی و بتن ریزی، در داخل بتن دفن می شود. در ادامه با روش استفاده از این قطعه در قالب بندی، جنس، مشخصات، قمیت و خرید میان بولت چدنی بیشنر آشنا می شوید.

میان بولت چدنی رد شده از دو بولت
میان بولت چدنی
میان بولت آب بند چدنی
دو عدد میان بولت چدنی

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

جنس، ابعاد و مشخصات مغزی آب بند چدنی

جنس میان بولت چدنی همانطور که از نامش مشخص است از چدن داکتیل (چدن نشکن) است و به روش ریخته گری در کارگاه های ریخته گری و قالب سازی تولید می شود.

طول میان بولت چدنی 12 سانی متر و پلیت وسط آن 8 سانتی متر با ضخامت 6 میلی متر است.

کاربرد میان بولت آب بند چدنی

کاربرد میان بولت چدنی

میان بولت چدنی (مغزی آب بند چدنی) برای آب بندی انواع مقاطع و سازه های بتنی استفاده می شود، که برخی از آن ها عبارتند از:

دیوار مخازن بتنی

مخازن آب و فاضلاب

دیوار و پی سدها

استخر

کانال های آب بتنی

روش استفاده از میان بولت چدنی

روش استفاده از میان بولت چدنی

میان بولت چدنی در مقاطع و سازه هایی استفاده می شود که نیاز به آب بندی دارند و روش استفاده  از آن به است صورت است که برای مثال در آب بندی یک دیوار 30 سانتی متری،  نیاز به دو عدد بولت بیرونی 20 سانتی ، دو عدد لوله پولیکا 9 سانتی متری ، مهره خروسکی و واشر داریم.

لوله پولیکاها، برای ثابت ماندن بولت ها و میان بولت در دو  طرف میان بولت چدنی قرار می گیرد و بعد با مهره خروسکی و واشر به پشت بند قالب متصل می شود، دو بولت را از دو سمت میان بولت رد کرده و در نهایت بتن ریزی انجام می شود. بعد از بتن ریزی دو بولت از میان بولت خارج شده و میان بولت در بتن مدفون شده و آب بندی انجام می شود. فضای خالی باقی مانده از خارج کردن بولت های بیرونی با استفاده از گروت یا ملات سیمان پر می شود.

بعد از بتن ریزی، میان بولت چدنی در بتن مدفون شده و به واسطه قطعه فلزی قرار گرفته در وسط آن از عبور هر گونه مایعی جلوگیری می کند.

مزایای مغزی آب بند چدنی

آب بندی مناسب به واسطه پلیت با ابعاد 8 سانتی متری و ضخامت 6 میلی متری وسط میان بولت

صرفه جویی 60 درصدی در هزینه ها در مقایسه با آب بند فنری

استفاده از انواع بولت ها، بخصوص بولت های روزه ای معمولی

سرعت بالای مونتاژ

ثابت کردن و نگه داشتن فاصله ثابت بین دو قالب روبروی هم به منظور بتن ریزی

میان بولت چدنی در سازه

قیمت میان بولت چدنی

قیمت میان بولت چدنی با توجه به قیمت چدن و روش تولید تعیین می شود. قیمت چدن مانند دیگر فلزات در روزهای مختلف نوسان دارد و این نوسانات بر قیمت تاثیر گذاشته و در برخی از بازه های زمانی امکان تعیین دقیق قیمت ممکن نیست. همچنین هزینه های تولید در هر کارگاه متفاوت است و در بازه های زمانی مختلف، امکان تغییر در هزینه تولید نیز وجود دارد. به همین دلایل در صورتی که قیمت مغزی میان بولت چدنی در سایت درج نشده است، با تماس با شماره 02533558888  با کارشناسان عمران مارکت ارتباط برقرار کرده و قیمت روز میان بولت چدنی را دریافت کنید.

خرید میان بولت چدنی

با توجه به اینکه آب بندی کردن در برخی از مقاطع اهمیت بالایی دارد و هر گونه اشکال در آب بندی می تواند هزینه های بالایی برای تعمیرات و از بین بردن نشتی دیوار در بر داشته باشد. خرید میان بولت چدنی باید با دقت و با توجه به کیفیت و قیمت منطقی انجام شود.

میان بولت چدنی عرضه شده توسط شرکت عمران مارکت در ابعاد استاندارد، کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد و بهترین انتخاب برای آب بندی کردن سازه و مقاطه بتنی می باشد. برای سفارش و خرید میان بولت آب بند چدنی از عمران مارکت می توانید از یکی از روش های زیر اقدام کنید. برای سفارش میان بولت آب بند چدنی در تعداد مورد نیاز می توانید با استفاده از شماره 02533558888 با کارشناسان ما تماس برقرار کنید و با اعلام تعداد مورد نیاز میان بولت چدنی ، سفارش خود را ثبت کنید.

لطفا دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

محصولات عمران مارکت

دسته بندی محصولات عمران ماركت