جدول وزن لوله داربست

لوله های داربستی با توجه به طول، قطر و ضخامت دیواره متفاوت، وزن مختلفی نیز دارند. لوله های داربستی در دو مدل سبک و سنگین تولید می شوند و با توجه به اینکه طول لوله های داربست در حالت استاندارد ۶ متر و قطر خارجی آن ۴۸.۳ میلی متر می باشد. وزن لوله های داربست بستگی زیادی به ضخامت دیواره آن ها دارد. عموما ضخامت لوله های داربست، ۲، ۲.۵ و ۳ میلی متر است. لوله داربست با ضخامت ۲ میلیمتر وزنی حدود ۱۳.۸ کیلوگرم دارد، همچنین لوله داربست با ضخامت لوله ۲.۵ و ۳ میلی متری نیز حدودا معادل ۱۷ و ۲۶ کیلوگرم است. لوله داربستی با سایز ۲/۱.۱ اینچ، متداولترین لوله داربستی در بازار است و با نام لوله ۵ شناخته می شود. هم چنین لوله داربست های ۱۴ و ۱۷ کیلویی بیشترین کاربرد را در صنعت ساخت و ساز دارند.
جدول وزن لوله داربست

لیست جدول وزنی لوله داربست

در جدول زیر وزن انواع لوله داربست بر حسب کیلوگرم در ضخامت های مختلف درج شده است. باید توجه کنید که تمامی وزن ها حدودی است.

قطر بیرونی لوله (iinch) قطر بیرونی لوله (mm) طول لوله (m) ضخامت لوله (mm) وزن (kg)
۱ ۱/۲" ۴۸.۳ ۶ ۲  ۱۴.۱
۱ ۱/۲" ۴۸.۳ ۶ ۲.۳  ۱۵.۹
۱ ۱/۲" ۴۸.۳ ۶ ۲.۵  ۱۷.۲
۱ ۱/۲" ۴۸.۳ ۶ ۲.۸  ۱۹.۲
۱ ۱/۲" ۴۸.۳ ۶ ۳.۰  ۲۰.۱۰
۱ ۱/۲" ۴۸.۳ ۶ ۳.۲  ۲۱.۳۵
۱ ۱/۲" ۴۸.۳ ۶ ۳.۶  ۲۳.۸۱
۱ ۱/۲" ۴۸.۳ ۶ ۳.۷۵ ۲۴.۷۲
۱ ۱/۲" ۴۸.۳ ۶ ۳.۸ ۲۵.۰۲
۱ ۱/۲" ۴۸.۳ ۶ ۴.۰ ۲۶.۲۲
محاسبه هوشمند قیمت و قالب
جدول وزن لوله داربست
مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس​

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۳۳۵۵۸۸۸۸ - ۰۲۵
پرفروش‌ترین محصولات

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.