قالب لوله سیمانی (قالب لوله بتنی)

  • قالب لوله سیمانی (قالب لوله بتنی)
  • قالب لوله سیمانی (قالب لوله بتنی)
  • قالب لوله سیمانی (قالب لوله بتنی)
  • قالب لوله سیمانی (قالب لوله بتنی)
  • قالب لوله سیمانی (قالب لوله بتنی)
  • قالب لوله سیمانی (قالب لوله بتنی)
  • قالب لوله سیمانی (قالب لوله بتنی)
  • قالب لوله سیمانی (قالب لوله بتنی)
  • قالب لوله سیمانی (قالب لوله بتنی)
  • قالب لوله سیمانی (قالب لوله بتنی)

قالب های لوله بتنی عمران مارکت عرضه شده با کیفیت بالا و قیمت مناسب

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact

قالب لوله بتنی

قالب لوله بتنی یا قالب لوله سیمانی یکی از انواع قالب های پیش ساخته و جز دسته قالب های خاص به حساب می آید. این قالب تفاوت زیادی با قالب های منهول و قالب ستون گرد ندارد. قالب لوله بتنی از دو پانل نیم دایره ای تشکیل شده است که به وسیله پین و گوه وکلمپس به یکدیگر متصل می شود. تفاوت قالب لوله بتنی با قالب منهول در شکل زبانه های قالب است. قطعاتی در بالا و پایین لوله قالب قرار می گیرد که زبانه های قالب می باشد و باعث می شود لوله های بتنی ساخته شده درون یکدیگر قرار گرفته و قفل شوند، به این زبانه ها نری و مادگی لوله قالب بتنی نیز می گویند. لوله های سیمانی عموما برای فاضلاب های شهری و صنعتی استفاده می شوند.

قالب های لوله سیمانی-لوله های بتنی

ابعاد قالب لوله سیمانی

لوله های بتنی بر اساس قطر داخلی در 5 قطر متفاوت 700، 800، 1000، 1200 و 1400 میلی متری و طول 2 و 2.5 متری برای هر شاخه تولید می شوند. به همین دلیل قالب های لوله بتنی نیز در همین ابعاد تولید می شوند. اما در صورتی که ابعاد خاصی برای قالب مد نظر باشد و این کار بیشتر به صورت سفارشی انجام می شود.

قالب های لوله سیمانی
قالب لوله سیمانی- لوله بتنی
انواع قالب لوله بتنی

انواع قالب لوله بتنی

لوله های بتنی به 3 نوع لوله بتنی مسلح، لوله بتنی پایپ جگینک و لوله بتنی پیش تنیده دسته بندی می شود. هر کدام از این لوله ها به روش خاصی تولید می شوند و برای ساخت آن ها نیاز به ماشین آلات تخصصی و قالب های لوله بتنی متفاوت است.

قالب لوله بتنی مسلح

قالب لوله بتنی مسلح

لوله های بتنی مسلح از بتن و میلگرد فولادی تشکیل شده است. لوله های بتنی مسلح از قطر 400 تا 2450 میلی متر تولید می شوند و کاربرد آنها برای جمع آوری پساب های سیلاب ها، انتقال فاضلاب های شهری و صنعتی، استفاده در پروژه های آبیاری بزرگ می باشد. برای ساخت لوله بتنی مسلح، شبکه های جوشی فولادی و میلگردها را به صورت قفسه می سازند و در موقعیت صحیح در جداره قالب لوله بتن قرار می دهند.

کاربرد لوله بتنی

کاربرد لوله بتنی

لوله های سیمانی همانطور که ذکر شد در انواع متفاوتی تولید شده و کاربردهای گوناگونی دارند. اما به صورت کلی رایج ترین استفاده لوله های بتنی در سیستم های انتقال فاضلاب، سیستم آب های زیر زمینی و همچنین برای جمع آوری سیلاب ها و .. نیز استفاده می شود.

تولید قالب لوله بتنی و ساخت لوله بتنی

ساخت و تولید لوله سیمانی با دستگاه تولید لوله بتنی

برای ساخت برخی از لوله های بتنی از دستگاه ساخت لوله بتنی استفاده می شود. تنوع دستگاه های ساخت لوله بتنی بسیار بالاست. برخی از این دستگاه ها می توانند هم لوله های بتنی مسلح و هم لوله های بتنی غیر مسلح را تولید کنند.

دستگاه ساخت لوله بتنی

همچنین برای ساخت لوله بتنی از دو دستگاه ساخت لوله بتنی با لرزش اتوماتیک و دستگاه ساخت لوله سیمانی غلتکی معلق استفاده می شود و قالب های لوله بتنی تولید شده در این دستگاه ها استفاده می شوند. علاوه بر این دو دستگاه، دستگاه های دیگری مانند دستگاه لوله بتنی گریز از مرکز و دستگاه لوله بتنی ارتعاشی نیز وجود دارند.

دستگاه ساخت لوله بتنی لرزش اتوماتیک

دستگاه ساخت لوله بتنی لرزش اتوماتیک

نحوه تولید لوله بتنی در این دستگاه ها به این صورت است که مواد اولیه بتن به تناسب ابعاد لوله در داخل قیف خوراک دهنده دستگاه ریخته می شود و سپس مواد داخل نوار نقاله قرار گرفته زیر قیف می شود و بعد به داخل قالب هدایت می شود. بعد از پر شدن قالب، بازوی خوراک دهنده کنار می روند و بازوی پرس بر روی قالب قرار می گیرد. سپس دستگاه عمل ویبره را بر روی بتن انجام می دهد.

دستگاه ساخت لوله بتنی غلتکی معلق

دستگاه ساخت لوله بتنی غلتکی معلق

در این روش دستگاه و ماشین ساخت لوله بتنی شامل یک محور میشود که قالب بتنی بر روی آن نصب و سوار می شود. بعد از نصب بتن خمیری شکل به وسیله ناودانی دستگاه درون قالب در حال چرخش ریخته می شود. این چرخش، بتن را به دیواره های قالب پرت می کند و باعث می شود که دانه های درشت به دانه های ریز تبدیل می شوند. بیشتر قالب های بتن لوله ای برای این دستگاه تولید می شوند.

ساخت لوله بتنی به روش دستی با استفاده از قالب های لوله بتنی

ساخت لوله بتنی به روش دستی با استفاده از قالب های لوله بتنی

این روش یکی از روش های غیر مرسوم و منسوخ شده است. با توجه به اینکه نرخ تولید در این روش بسیار پایین است، استفاده از آن توصیه نمی شود. در این روش قالب های بتنی به وسیله افراد بتن ریزی می شود و بعد پانل های قالب دمونتاژ شده و لوله بتنی بیرون آورده می شود.

قیمت قالب لوله سیمانی

با توجه به اینکه تولید لوله بتنی به روش ها و با استفاده از دستگاه های مختلفی انجام می شود. قالب های لوله بتنی مورد استفاده برای این دستگاه ها نیز متفاوت هستند و نمی توان قیمت دقیقی برای آن ها در نظر گرفت. همچنین این قالب ها با  استفاده از فولاد و برخی فلزات دیگر ساخته می شوند و با توجه به اینکه قیمت فلزات اساسی در سالهای اخیر با نوسانات بالایی همراه بوده است، قیمت قالب های لوله بتنی نیز تحت تاثیر این تغییرات قرار گرفته است.

قیمت قالب لوله بتنی علاوه بر جنس بدنه به هزینه تولید، دستمزد مهندسین و کارگران و… نیز بستگی دارد. علاوه بر این قطر و طول قالب لوله بتنی نیز بر هزینه نهایی تاثیر گذار است.

قالب لوله بتنی در صورتی که با کیفیت ساخته شده باشد را می توان به دفعات مورد استفاده قرار داد و بعد به عنوان قالب لوله بتنی دست دوم به فروش می رود.

برای دریافت قیمت لوله سیمانی با شماره  02533558888 با کارشناسان ما در بخش فروش عمران مارکت در ارتباط باشید.

سفارش ساخت قالب لوله سیمانی

سفارش خرید قالب لوله بتنی

با توجه به اینکه لوله های سیمانی مدل و ابعاد متفاوت و استفاده های مختلفی دارند، نمونه های آماده آن ها در بازار موجود نیست و برای تولید باید به شرکت های سازنده سفارش داده شوند. عموما شرکت های آب و فاضلاب و شرکت های تولید کننده لوله های بتنی درخواست سفارش تولید قالب های لوله بتنی را دارند. قالب لوله بتنی جز دسته قالب های خاص محصوب شده و شرکت های محدودی در ایران این قالب ها را تولید می کنند.

مراحل سفارش قالب لوله بتنی عبارت است از :

ارائه نقشه قالب لوله بتنی با ابعاد دقیق

در صورتی که نیاز به تولید لوله بتنی با ابعاد خاصی دارد باید تولید قالب آن را سفارشی سازی کنید. بنابراین نقشه قالب بتنی مورد نظر خود را با ابعاد و الزامات مورد نیاز از طریق راه ارتباطی ارائه شده توسط کارشناسان برای ما ارسال کنید.

تایید نقشه قالب توسط مهندسین اجرایی

بعد از ارسال طرح، مهندسین اجرایی نقشه را بررسی کرده و در صورت درست بودن تمام اطلاعات ارائه شده، نقشه تایید می شود.

تعیین روش ساخت و محاسبه هزینه ها و ارائه پیش فاکتور

بعد از تایید نقشه، روش ساخت قالب تعیین می شود و مواد و هزینه های اولیه برای تولید تعیین شده و پیش فاکتور برای مشتری ارسال می شود.

شروع به تولید قالب لوله بتنی وارائه فاکتور نهایی

بعد از گذراندن مراحل قبلی، تولید قالب لوله بتنی شروع شده و فاکتور نهایی برای مشتری ارسال می شود.

در تولید و طراحی قالب لوله سیمانی حساسیت های زیادی وجود دارد و استانداردهای لازم برای تولید باید رعایت شود. ما در عمران مارکت سفارش ساخت قالب لوله بتنی را به بهترین شرکت های فعال در این زمینه ارائه می دهیم. شماره  02533558888  راه ارتباطی ما با شما به منظور مشاوره و ثبت سفارشات است.

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات عمران ماركت

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.