داربست مثلثی مدولار (داربست امگا)

 • داربست مثلثی مدولار (داربست امگا)
 • داربست مثلثی مدولار (داربست امگا)
 • داربست مثلثی مدولار (داربست امگا)
 • داربست مثلثی مدولار (داربست امگا)
 • داربست مثلثی مدولار (داربست امگا)
 • داربست مثلثی مدولار (داربست امگا)
 • داربست مثلثی مدولار (داربست امگا)
 • داربست مثلثی مدولار (داربست امگا)
 • داربست مثلثی مدولار (داربست امگا)
 • داربست مثلثی مدولار (داربست امگا)

داربست مثلثی عمران مارکت قابل عرضه در ابعاد مختلف با کیفیت بالا و قیمت مناسب

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact
ردیف محصول جنس ابعاد (cm) وزن (kg) محل بارگیری ثبت سفارش
فریم 100 در 120 فولاد مبارکه 100×120 10 قم
فریم 75 در 120 فولاد مبارکه 75×120 9 قم
فریم 50 در 120 فولاد مبارکه 50×120 8 قم
مهار عرضی 170 فولاد مبارکه 170 5 قم
مهار قطری 120 فولاد مبارکه 120 4.5 قم
کفشک فولاد مبارکه 14 1.5 قم

داربست مثلثی که به داربست امگا، اسکافل (اسکافلد یا اسکافولد)، فریم مثلثی، و داربست مدولار نیز شناخته می شود. اسکافلد یک کلمه انگلیسی و به معنای داربست است.

داربست امگا

داربست مثلثی نوعی سازه موقت است که کارگران، برقکارها، نماکاراها و…به وسیله آن می توانند در ارتفاعات زیادی به راحتی کار کنند. داربست مثلثی برای قالب بندی یا کفراژ بندی انواع دال بتنی و ساخت سقف های سنگین پل، ساخت ساختمان های مرتفع و به عنوان تکیه گاه بخش هایی از ساختمان استفاده می شود. این داربست نسبت به سایر مدل های داربست استحکام بالاتر و قیمت مناسبی دارد. داربست های مثلثی به صورتی ساخته می شوند که تحمل 140 تن بار و حتی بالاتر ایز این را نیز دارند.

نبشی داربست مثلثی
مهاری داربست مثلثی
مزایای داربست مثلثی

مزیت های داربست امگا

داربست امگا دارای مزیت های بسیار برای پیمانکاران و مجریان طرح های ساختمانی است و به همین دلیل به صورت وسیع در اجرای انواع پروژه های ساخت و ساز استفاده می شوند. مزیت های اسکافلد عبارتند از:

 • مونتاژ و دمونتاژ سریع و آسان اجزای داربست بدون نیاز به ابزار تخصصی
 • قابلیت مهار و تحمل بار بسیار سنگین به دلیل ساختار ثابت و مورب شکل پایه ها
 • مناسب برای اجرای انواع پروژه ها بخصوص پروژه های با حجم سقف سنگین مانند پل ها
 • استفاده از کارگر ساده و عدم نیاز به استفاده از کارگر ماهر و حرفه ای برای اجرای داربست
 • حمل آسان و عدم نیاز به ماشین های سنگین برای جابه جایی
 • ایمنی بالا برای کارگران
 • وزن پایین تر و در نتیجه کاهش هزینه ها
 • طول عمر بالا و قابلیت استفاده به دفعات بالا

اجزای تشکیل دهنده داربست مثلثی مدولار

اسکافلد یا داربست امگا دارای اجزای تشکیل دهنده مختلفی است که عبارتند از:

فریم های داربست مثلثی

فریم داربست مثلثی

داربست امگا از فریم های مثلثی با یک عرض 120 سانتی متر و با ضخامت 3.8 میلی متر و طول  100،75 و 50 سانتی متری و ضخامت 5 میلی متر و فریم های مورب در ابعاد 169.7 سانتی متر و ضخامت 3.8 متر ساخته می شود. این فریم ها به صورت نر و ماده به یکدیگر متصل می شوند.

سرجک قابل رگلاژ داربست مثلثی

پیچ تنظیم (سرجک قابل رگلاژ)

پیچ تنظیم یا سرجک قابل رگلاژ یه شکل U می باشد و برای تنظیم ارتفاع در داربست امگا استفاده می شود. ارتفاع این سرجک ها 40، 50، 60 و 70 سانتی متر می باشد.

مهاری داربست دارست مثلثیمهاری افقی و مایل داربست مثلثی (ضلعی و قطری)

مهاری های داربست مثلثی که به دو داربست افقی و مایل دسته بندی می شوند در ابعاد ۱۲۰ و ۱۶۹.۷ سانتی متر تولید می شوند.

کفشک یا پاشنه داربست مثلثی

صفحه کفی یا کفشک داربست مثلثی

کفشک داربست مثلثی از لوله 4 میلی متری و در ابعاد ۱۴*۱۴ سانتی متر ساخته می شود و در زیر پایه های داربست متصل شده و روی زمین قرار می گیرد.

تولید و ساخت داربست مثلثی

ساخت و تولید داربست مثلثی

داربست امگا، توسط لوله های داربست فولادی که در اندازه های 120، 100، 75 و 50 سانتی برش خورده اند، به وسیله دستگاه جوش به همدیگر وصل می شوند و فریم های داربست مثلثی را ایجاد می کنند، جوش دادن این لوله ها باید به صورتی باشد که هیچ در درز و شکافی در فریم ها دیده نشود. جوشکاری مناسب باعث افزایش مقاومت فریم ها و لوله های اسکافولد می شود.

کاربرد داربست مثلثی

کاربرد داربست مدولار مثلثی

داربست مثلثی، کاربردهای فراوانی در صنعت ساخت ساز دارد و دسترسی خوبی برای کارگران در ارتفاع و قسمت های غیر قابل دسترسی ایجاد می کند.

از کاربردهای عمده اسکافولد می توان به کفراژ بندی یا زیر سازی پل ها و استفاده برای ساخت سقف های بزرگ و بسیار سنگین اشاره کرد. با اینحال، داربست امگا برای انواع پروژه های کوچک و بزرگ قابل استفاده است.

مراحل اجرای داربست مثلثی

مراحل اجرای داربست مثلثی

قیمت داربست مثلثی

قیمت داربست مثلثی

قیمت داربست مثلثی نیز مانند تمام ابزارهای دیگر ساخت ساز به عوامل و فاکتورهای مختلفی وابسته است. از عوامل و فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت داربست امگا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ابعاد و وزن :

به دلیل اینکه اجزای مختلف داربست مثلثی ابعاد و وزن متفاوتی دارد. در نتیجه قیمت داربست اسکفالد با استفاده از  اجزا با ابعاد و وزن مختلف یکسان نیست .

جنس مواد اولیه:

به هز میزان که جنس مواد اولیه در داربست مثلثی بهتر باشد، کیفیت بالاتر رفته و در نهایت قیمت داربست امگا افزایش می یابد.

نحوه و روش تولید :

در صورتی که داربست مثلثی توسط شرکت های مطرح، به وسیله دستگاه های با کیفیت و کارگر ماهر ساخته شود، در نتیجه کیفیت نهایی افزایش یافته و  باعث افزایش قیمت داربست مثلثی می شود.

ابعاد سازه:

همچنین با توجه به ابعاد سازه، میزان نیاز به اسکافلد متغیر است، اگر پروژه بزرگ باشد، مشخص است که میزان اسکفالد بیشتری مورد نیاز است. در نتیجه قیمت اسکافلد افزایش می یابد.

نوسان قیمت فلزات اساسی:

یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت داربست مثلثی، در نظر گرفتن نوسانات قیمتی بازار فلزات اساسی می باشد. با توجه به اینکه این نوسانات به صورت روزانه و حتی ساعات رخ می دهد، قیمت داربست امگا را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

با توجه به فاکتورهای اعلام شده برای تعیین قیمت داربست اسکافولد در نتیجه نمی توان قیمت قطعی و قابل اعلامی برای آن در نظر گرفت، در صورتی که نیاز به تهیه داربست مثلثی دارید، می توانید با تماس با شماره ۰۲۵۳۳۵۵۸۸۸۸ با کارشناسان عمران مارکت، تماس گرفته و با توجه به نیاز خود و نوع سازه، قیمت داربست مثلثی مورد نظر خود را ابه صورت دقیق استعلام بگیرید.

خرید داربست مثلثی

خرید داربست مثلثی

اولین نکته در خرید داربست مثلثی کیفیت و استحکام بالای ساخت است. عدم کیفیت و مقاومت داربست امگا می تواند خطرات جانی و مالی زیادی در پی داشته باشد. به خصوص که این داربست در پروژه ها و ساخت وسازهای سنگین نیز استفاده می شود، درنتیجه مقاومت و کیفیت در ساخت اسکافلد حرف اول را می زند.

بعد از کیفیت باید به قیمت نیز توجه داشته باشید، قیمت داربست امگا باید منطقی و نه خیلی بالا و نه خیلی کم باشد، با این حال شما به عنوان باید به عنوان مدیر پروژه یا پیمانکار، بهترین قیمت اسکافلد در بازار را تهیه کنید، تا هزینه های کلی پروژه کمتر شود.

عمران مارکت، از بهترین عرضه کننده های داربست امگا در ایران و در شهر قم می باشد، داربست های مثلثی ارائه شده عمران مارکت دارای بهترین کیفیت و رقابتی ترین قیمت در سطح ایران هستند.

در صورتی که برای ساخت سازه مورد نظر خود نمی توانید میزان دقیق، اجزای داربست امگا را تشخیص دهید، کارشناسان عمران مارکت در این زمینه یاری دهنده شما هستند ، تنها کافی است با شماره ۰۲۵۳۳۵۵۸۸۸۸ تماس بگیرید و مقدار مورد نیاز داربست را برای ابعاد سازه مورد نظر خود به همراه قیمت روز آن استعلام گرفته و سفارش خرید داربست مثلثی خود را نهایی کنید.

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات عمران ماركت

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.