قالب دیوار پیش‌ ساخته

  • قالب دیوار پیش‌ ساخته
  • قالب دیوار پیش‌ ساخته
  • قالب دیوار پیش‌ ساخته
  • قالب دیوار پیش‌ ساخته
  • قالب دیوار پیش‌ ساخته
  • قالب دیوار پیش‌ ساخته
  • قالب دیوار پیش‌ ساخته
  • قالب دیوار پیش‌ ساخته

قالب دیوارهای پیش ساخته عمران مارکت عرضه شده با کیفیت بالا و قیمت مناسب

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact

قالب دیوار پیش ساخته بتنی

قالب دیوار بتنی پیش ساخته جز دسته قالب های پیش ساخته و یکی از محصولات قالب خاص می باشد. عموما جنس این دیوارها از جنس بتن است و به همین دلیل به نام قالب دیوار پیش ساخته بتنی شناخته می شود. اما دیوارهای پیش ساخته دیگری نیز مانند دیوار پیش ساخته گچی، چوبی و … نیز وجود دارد. قالب دیوار بتنی پیش ساخته، جنسی فلزی داشته و در ابعاد و طرح های مختلف تولید می شود.

همچنین قالب دیوار پیش ساخته بتنی به دلیل اینکه طول و عرض زیاد و ضخامت کم دارند، شبیه به قالب های لارج پنل نیز هستند.

پیمانکاران دیوارهای پیش ساخته بتنی را که نیاز دارند، از کارگاه های تولیدی که قالب دیوار پیش ساخته دارند تهیه می کنند. دیوار بتنی از طریق قالب دیوار پیش ساخته در کارگاه ها قالب ریزی شده و به محل پروژه عمرانی منتقل می شود. به صورت کلی قالب ریزی این دیوار ها عموما در مکان پروژه انجام نمی شود. به همین دلیل این قالب ها را قالب پیش ساخته می نامند، و این دیورا های پیش ساخته باعث افزایش سرعت اجرای سازه در پروژه های عمرانی می شوند.

همچنین با توجه به اینکه طرح ها و ابعاد این دیوار های بتنی در پروژه های مختلف متفاوت است و ممکن است پیمانکاران نیاز به ابعاد و طرح خاصی برای اجرای سازه داشته باشند. در این حالت پیمانکاران طرح و ابعاد قالب درخواستی خود را به کارگاه یا شرکت قالب بتنی ارائه می کنند و قالب دیوار بتنی با طرح و ابعاد دلخواه را دریافت می کنند.

قالب دیوار بتنی با توجه به طرح های بدنه قالب انواع متمایزی دارد. برای مثال قالب های استفاده شده برای دیوار کشی محوطه های ساختمانی، باغ و … با دیوار پیش ساخته برای ساخت پل ها متفاوت است.

قالب دیوار بتن خود ایستا- دیوار بتنی خود ایستا

قالب دیوار پیش ساخته، ستون و پاشنه

بسیاری از دیوارهای پیش ساخته برای اجرا در محوطه نیاز به ستون و پاشنه بتنی دارند، در نتیجه علاوه بر قالب دیوار، باید قالب ستون و پاشنه نیز تهیه شود. قالب ستون و پاشنه می تواند به صورت جدا یا با هم تولید شود.

دو قالب دیوار پیش ساخته
قالب های دیوار پیش ساخته
کاربرد قالب دیوار پیش ساخته

کاربردهای قالب دیوار بتنی پیش ساخته

قالب دیوار بتنی پیش ساخته از محصولات پر کاربرد در ساخت و اجرای سازه های بتنی به حساب می آید. از کاربردها و مصارف قالب بتنی پیش ساخته، می توان  به موارد زیر اشاره کرد:

ساخت دیوار محوطه مجتمع های مسکونی

حصار کشی محوطه ویلاها و باغ ها

دیوار کشی کارگاه ها و کارخانجات

ساخت دیوار های داخلی ساختمان ها

در بسیاری از ساختمان ها، عموما در برای جدا سازی فضاها از یکدیگر استفاده می شود.

جدا سازی فضاهای داخلی

در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها نیاز به تقسیم بندی فضای داخلی وجود دارد. درنتیجه بخش های بزرگ به بخش های کوچکتر تبدیل می شوند، این دیوارهای پیش ساخته به دلیل اکسپوز بودن زیبایی را حفظ می کند و همچنین صرفه اقتصادی بهتری نسبت به روش های دیگر دارد.

ساخت سوله و سردخانه

یکی از موارد مهم برای سوله ها و سردخانه ها، عدم نفوذ آب و رطوبت به درون این فضاها می باشد که با استفاده از دیوار های بتنی می توان از این موارد جلوگیری کرد.

به صورت کلی برای تمام سازه هایی که نیاز به دیوار کشی دارند، می توان از دیوارهای پیش ساخته به منظور ایجاد حفاظت و امنیت بهره برد.

فرآیند تولید قالب دیوار پیش ساخته

قالب دیوار پیش ساخته به دو صورت تولید می شود،:

روش اول: برخی از این قالب ها با ابعاد استاندارد و بر اساس پرکاربرد بودن توسط شرکت های قالب بتن تولید می شوند.

روش دوم: انواع دیگر قالب دیوار پیش ساخته بتنی بر اساس نیازهای های پیمانکاران در طرح و ابعاد سفارشی به شرکت های تولید قالب بتن فلزی سفارش داده می شود.

تولید قالب دیواری پیش ساخته

نکات تولید قالب بتن دیوار پیش ساخته

وزن، نوع ورق و روش ساخت قالب دیوار پیش ساخته بتنی با توجه به نوع پروژه، طرح هندسی دیوار، میزان فشار وارد، ضریب تکرار و …انجام می شود. در صورتی سفارشی بودن طرح،تمام موارد ذکر شده به همراه طرح دو بعدی یا سه بعدی قالب، باید از پیمانکاران دریافت شود.

ابعاد قالب دیوار بتنی پیش ساخته

طول قالب: عموما طول این قالب ها متفاوت است و از مقادیر زیر یک متر تا 4 متر ساخته می شود.

ارتفاع قالب: ارتفاع دیوارهای پیش ساخته نیز بسته به نوع پروژه و کاربرد آن متفاوت است. ابعاد ارتفاعی پرکاربرد این قالب مقادیر 1.2 متر، 1.5 متر، 2.4 متر و  3 متر می باشد.

ضخامت قالب: ضخامت دیوارهای بتنی نیز بسته به نوع کاربرد متفاوت است، برای مثال ضخامت دیوارهای یک طرف نما 10 سانتی متر، پروژه های دو طرف نما تا 12 سانتی متر و برای پروژه های سوله و سردخانه تا 14 سانتی متر نیز می باشد.

انواع دیوار بتنی پیش ساخته

انواع قالب دیوار پیش ساخته بتنی

این قالب ها در مدل های متفاوتی تولید می شوند که عبارتند از:

یک طرف نما

دو طرف نما

تکی

ایستاده

خوابیده

مزایای استفاده از قالب دیوار پیش ساخته بتنی

استحکام بالا و مقاوم در برابر ضربه

افزایش سرعت ساخت و ساز در پروژه ها

صرفه اقتصادی بالا در انواع پروژه ها

قابل سفارش در طرح ها وابعاد مختلف

قابل استفاده در انواع پروژه های سازه

دیوار بتنی ساخته شده با قالب دیوار بتنی پیش ساخته

قیمت قالب دیوار بتنی پیش ساخته

قیمت قالب دیوار پیش ساخته بتنی نیز مانند قالب های دیگر تحت تاثیر عوامل مختلفی است . نوع مواد اولیه(مدل ورق، ضخامت ورق استفاده شده)، ابعاد قالب، طرح قالب و …می تواند بر قیمت قالب دیوار بتنی پیش ساخته تاثیر گذار باشد.

همچنین در صورتی که نیاز به قالب سفارشی داشته باشید، هزینه ها نسبت به قالب دیوار پیش ساخته آماده بیشتر است. و این افزایش قیمت ، به دلیل هزینه  نیروی کار و استفاده از تجهیزات می باشد.

در صورتی نیاز به سفارش قالب دیوار پیش ساخته بتنی دارید، می توانید با شماره 02533558888  با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از نحوه سفارش و خرید قالب و همچنین قیمت های به روز قالب دیوار بتنی پیش ساخته آگاه شوید. کارشناسان عمران مارکت آماده پاسخگویی به همه سوالات شما هستند.

خرید و سفارش قالب دیوار بتنی پیش ساخته

شما باید به عنوان یک پیمانکار، برای خرید قالب بتنی دیوار پیش ساخته مواردی را در نظر بگیرید.

مهمترین فاکتورهای خرید دیوار پیش ساخته بتنی عبارتند از:

مشخص کردن نوع پروژه عمرانی

هر پروژه سازه پیش نیازهای متفاوتی برای تولید قالب ایجاد می کند. برای مثال ساخت دیوار بتنی حصار کشی یک باغ با دیوارهای بتنی پیش ساخته برای یک پل تفاوت های اجرایی در ساخت قالب دارد.

تعیین اندازه دقیق قالب

همچنین ابعاد قالب برای هر اجرای هر پروژه متفاوت است، در برخی از پروژه ها نیاز به ساخت دیوار2 متری و برای برخی دیگر ارتفاع بیشتری مورد نیاز است.

تعیین طرح روی بدنه دیوار

تعیین طرح روی بدنه دیوار بتنی با توجه به نیازهای پروژه صورت میگرد، برای مثال برخی از سازمان و ارگان های نیاز به قرار دادن آرم یا لوگو خاصی بر روی دیوار های خود دارد، یا برخی از پروژه های مسکونی با توجه به معماری خاص پروژه نیاز به طرح خاصی از دیوار با اشکال متفاوت دارند، در نتیجه برای ایجاد این طرح های متفاوت بر روی دیوار بتنی، نیاز به سفارش خرید قالب دیوار پیش ساخته وجود دارد.

کیفیت قالب

در انتخاب و خرید قالب دیوار پیش ساخته، کیفیت نقش اساسی را بازی می کند، این قالب ها به منظور ساخت دیوارهای محوطه ها و تقسیم کننده فضاهای داخلی ساختمان ها استفاده می شود، در نتیجه اکسپوز بودن بودن و تمیزی سطح بتن بسیار حائز اهمیت است.

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات عمران ماركت

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.