قالب سرستون سیمانی

  • قالب سرستون سیمانی
  • قالب سرستون سیمانی

قالب سرستون سیمانی عمران مارکت عرضه شده با کیفیت بالا و قیمت مناسب

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact

قالب سر ستون فلزی

قالب سرستون یکی از انواع قالب های خاص است که در برخی از پروژه ها برای کاهش مقطع ستون و افزایش تحمل بار در قسمت بالایی ستون ها استفاده می شود. این قالب در ساخت پل ها، مخازن آب و ساخت سقف های دال کاربرد دارند. بالای هر ستون، سرستون قرار می گیرد و برای ساخت آن باید از قالب های سرستون فلزی یا پلاستیکی استفاده کرد. قالب های سرستون با توجه به نوع ستون و سازه طبق درخواست مشتری ساخته می شوند.

انواع قالب سرستون
 

بخش های مختلف قالب سرستون

قالب سرستون سیمانی به صورت کلی از 3 بخش مجزا و قابل مونتاژ تشکیل می شود، این بخش ها عبارتند از:

بخش پایینی قالب سرستون

عموما این بخش از قالب سرستون با توجه به نوع ستون به شکل مربع یا مستطیل است.

بخش میانی قالب سرستون

این قسمت از قالب برای اتصال دو بخش بالایی و پایینی قالب است.

بخش بالایی قالب سرستون

بخش بالایی قالب سرستون با  توجه به طرح کلی ساختمان و نوع ستون به شکل های مختلفی همچون گلدانی، نیلوفری و … می باشد.

قالب سرستون فلزی
قالب سرستون پل

انواع قالب های سرستون بر اساس شکل

قالب های سرستون با توجه به نیازهای بازار در مدل های مختلفی تولید و ارائه می شود. از پرطرفداترین از انواع قالب های سرستون می توان موارد زیر را نام برد:

قالب سرستون قارچی تیپ A

این قالب از انواع پرکاربرد قالب سرستون و قالب گلدانی نیز معروف است و در بسیاری از پروژه های ساختمانی استفاده می شود. عموما قسمت های بالایی سرستون 120*120 با ارتفاع 50 سانتی متر و  قسمت پایینی با ابعاد 40*40 سانتی متر و ارتفاع 40 سانتی متر  و هم پوشانی 10 ساتی متر است.

قالب سرستون قارچی تیپ B

این نوع قالب سرستون کاربرد کم تری نسبت به تیپ A دارد و به صورت سفارشی تولید می شود. این قالب ها به صورت پیش ساخته تولید می شود. قالب سرستون قارچی تیپ B به شکل مستطیل و مربع طراحی شده و ابعاد مقاطع پایینی و ارتفاع آن برای بسته به طرح پیشنهادی متغییر است.

قالب سرستون تیپ C

قالب سرستون تیپ C به قالب سرستون غیر مدولار نیز معروف است و علت آن خارج شدن از طرح های مربعی و مستطیلی است و عموما به شکل دایره و بیضی ساخته می شود.

 انواع قالب سر ستون بر اساس جنس

قالب سرستون عموما از جنس فلز (فولاد) ساخته می شود، اما نمونه های چوبی و پلاستیکی آن نیز برای برخی از پروژه ها استفاده می شود. به صورت کلی انواع قالب سرستون از نظر جنس به صورت زیر دسته بندی می شود:

  • قالب سرستون فلزی
  • قالب سرستون پلاستیکی
  • قالب سرستون چوبی (پلی وود)

کاربرد قالب سرستون

سرستون برای افزایش تحمل بار و کاهش مقطع ستون استفاده می شود. قالب سرستون برای ایجاد این سرستون های سیمانی کاربرد دارد. قالب سرستون به نحوی طراحی می شود که به دال متصل شود. بتن ریزی دال و سرستون به صورت همزمان انجام می شود. از قالب سرستون در ساخت انواع سقف دال بتنی، ستون پل ها و… استفاده می شود.

قیمت قالب سر ستون

ستون ها بخش مهمی از سازه محسوب می شوند که وظیفه حمل و انتقال بار به زمین را برعهده دارد. به همین دلیل کیفیت ساخت ستون و سرستون اهمیت بالایی دارد. با توجه به اینکه قالب سرستون در ایجاد و ساخت سرستون مستحکم و مقاوم اثر بالایی دارد. باید برای ساخت سرستون از قالب های سرستون با کیفیت استفاده شود. با توجه به اینکه قالب سرستون بر اساس طرح مشتری و به صورت سفارشی ساخته می شود، قیمت آن نیز متغیر است. می توان گفت قیمت قالب سرستون بر اساس نوع قالب، ابعاد قالب، نوع ورق و مواد اولیه به کار رفته در قالب متغیر است. شما می توانید برای استعلام قیمت قالب سرستون سیمانی مورد نیاز خود با استفاده از شماره 02533558888  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید قالب سرستون

قالب های سرستون بسته به نوع پروژه و نوع ستون در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند. برخی از قالب های سرستون مانند قالب سرستون تیپ A کاربرد بالاتری در ساخت و ساز دارد و به صورت پیش ساخته نیز برای خرید در بازار وجود دارد. اما انواع دیگر قالب های سرستون مانند تیپ B و تیپ C را باید به صورت سفارشی تهیه کرد.

یکی از عوامل مهم در خرید قالب سرستون، طراحی و ساخت با کیفیت آن است. قالب های سرستون عمران مارکت، با کیفیت بالا و توسط نیروهای متخصص و دستگاه های به روز تولید می شود. در نتیجه با افزایش کیفیت قالب سرستون، استحکام ستون و سازه شما تضمین می شود. در صورتی که نیاز به خرید قالب سرستون سیمانی دارید می توانید سفارش خود را با تماس با شماره 02533558888 با کارشناسان ما در میان بگذارید. کارشناسان عمران مارکت آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما در سریع ترین زمان ممکن هستند.

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات عمران ماركت

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.