واشر دو لوله (واشر دولول)

  • واشر دو لوله (واشر دولول)
  • واشر دو لوله (واشر دولول)
  • واشر دو لوله (واشر دولول)
  • واشر دو لوله (واشر دولول)
  • واشر دو لوله (واشر دولول)
  • واشر دو لوله (واشر دولول)
  • واشر دو لوله (واشر دولول)
  • واشر دو لوله (واشر دولول)
  • واشر دو لوله (واشر دولول)
  • واشر دو لوله (واشر دولول)

واشر دو لوله عمران مارکت عرضه شده با کیفیت بالا و قیمت مناسب

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact

واشر دو لوله قطعه ای مستطیلی شکل و از جنس فولاد است، این واشر یکی از انواع واشرهای تولیدی در بازار است که برای قالب بندی بتن استفاده می شود. این ابزار به دو اسم واشر دو لول و واشر دو لوله در بازار شناخته می شود.

واشر دو لول زمانی به کار می رود که به جای سولجر برای پشت بندی قالب از دو عدد لوله استفاده می شود. به همین دلیل این قطعه به نام واشر دو لوله شناخته می شود.

ابعاد واشر دو لوله

واشر دو لوله (واشر دو لول)چیست؟

واشر دو لوله شکلی مستطیلی دارد و در ابعاد 10*20 سانتی متر تولید می شود. برای تولید واشر دو لوله از ورق های فولادی در ضخامت های 3، 4 و 5 میلی متر استفاده می شود. واشر دو لوله های 4 و 5 میلی متر با توجه به ضخامت بیشتر، مقاومت و استحکام مناسبی دارند و در بتن ریزی دچار مشکل و شکستگی نمی شوند.

فرم و حالتی خاصی که به واشر دولوله داده می شود، به منظور  تحمل و مقاومت بار و سطح اتکای مناسب با لوله های پشت بند است و  در نهایت باعث پخش و توزیع مناسب نیرو در پشت بند می شود. ساخت واشر دو لوله توسط دستگاه های پرس خاصی تولید می شود. سوراخ درج شده در وسط واشر دو لوله نیز برای رد شدن بولت از آن است.

کاربرد واشر دو لول
واشر دو لوله در زوایای مختلف
نحوه استفاده از واشر دو لوله

کاربرد و نحوه استفاده از واشر دو لول

کاربرد واشر دو لوله برای مهار بار وارده از سمت قالب در هنگام بتن ریزی است و کنترل این فشار در اصل با اتصالات قالب بندی مانند واشر دو لوله، بولت و مهره خروسکی می باشد. به طور کلی از واشر دو لوله برای اطمینان و استحکام بیش تر و جلوگیری از لقی مهره خروسکی استفاده می شود.

نحوه استفاده از واشر دو لوله به این صورت است که در ابتدا بعد از قالب بندی، لوله های جفت (دو تایی) به جای سولجر به عنوان پشت بند قالب قرار می گیرند و برای محکم کردن و بستن آن ها به قالب باید از سه ابزار اتصالات، واشر دو لوله، بولت و مهره خروسکی استفاده شود. برای هر دو لوله پشت بند، نیاز به دو واشر دو لوله و دو مهره خروسکی و یک بولت است. بولت را از سوراخ دو عدد واشر دو لوله رد کرده ، واشرها را در جای خود قرار داده و در نهایت با استفاده از مهره های خروسکی، پشت بند فیکس می شود.

باید به این نکته اشاره کرد که زمانی از واشر دو لوله استفاده می شود که ارتفاع بتن ریزی بالاتر از 2 متر باشد و به جای یک عدد سولجر از دو عدد لوله پشت بند استفاده می شود. برای فیکس کردن سولجر به عنوان پشت بند قالب تنها می توان از واشر کاس استفاده کرد و امکان استفاده از واشر دو لوله وجود ندارد.

 

قیمت واشر دو لول

قیمت واشر دو لوله بر اساس فاکتورهایی همچون، نوع و ضخامت ورق و نحوه تولید آن تعیین می شود. واشر دو لوله فولادی با ضخامت 5 یا 6 میلی متر قیمت بالاتری دارد، همچنین کیفیت بهتر تولید می تواند در قیمت گذاری موثر باشد. علاوه بر تمام موارد فوق، قیمت فلزات اساسی هر روزه و عموما در طی روز نوسان دارد و این نوسان بر روی قیمت واشر دو لوله نیز اثر گذار است. در صورتی که نوسانات قیمتی فلزات اساسی در بازار زیاد باشد، قیمت واشر دو لول در سایت درج نمی شود.

برای دریافت قیمت واشر دو لوله می توانید به استفاده از شماره 02533558888 با کارشناس عمران مارکت تماس گرفته و قیمت دقیق و به روز آن را استعلام کنید.

خرید واشر دو لوله

خرید واشر دو لوله باید با توجه به چندین فاکتور مختلف انجام شود. عموما واشر دو لوله مورد نیاز در  کنار سفارش قالب بتن و اقلام قالب بندی مورد نیاز تهیه می شود. اما برای خرید واشر دو لول به صورت جداگانه باید اول از هر چیز به کیفیت آن توجه کنید. شاید در نظر اول واشر دو لوله به عنوان یک قطعه کم اهمیت در نظر گرفته شود، اما در اصل هر گونه مشکلی در ساخت و کیفیت این قطعه می تواند به خسارتی اساسی منجر شود. خب برای خرید واشر دو لوله باید حتما به ضخامت، نوع ورق و کیفیت توجه ویژه داشته باشید. ورق استفاده شد باید از فولاد مبارکه و با ضخامت 5 یا 6 میل باشد و کاملا لوله ها را در بر بگیرد.

بعد از توجه به کیفیت، نکته بسیار مهم و حائز توجه دیگر قیمت واشر دولوله است. شما با تهیه قطعات با کیفیت با قیمت مناسب می توانید در هزینه های خود به صورت مجموع کاهش چشم گیری را مشاهده کنید.

عمران مارکت از برترین توزیع کنندگان، واشر دو لوله با کیفیت مناسب و قیمت منصفانه است. شما برای خرید واشر دو لوله از عمران مارکت می توانید با استفاده از شماره 02533558888 با کارشناسان فروش عمران مارکت تماس گرفته و  با اعلام تعداد واشر دو لوله مورد نیاز، سفارش خود را ثبت و نهایی کنید.

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات عمران ماركت

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.