درباره عمران مارکت

سفر عمران مارکت

شرکت عمران مارکت در سال 1395 در شهر قم فعالیت خود را با ارائه و توزیع انواع قالب های بتنی، جک سقفی، داربست و اتصالات قالب بتنی و انواع دیگر تجهیزات قالب بتنی آغاز نمود.
در حال حاضر ما در عمران مارکت افتخار همکاری با بسیاری از موسسات، شرکت ها و کارخانه های بزرگ در سرتاسر کشور را در رزومه خود داریم و توانسته ایم با تامین صد در صدی ملزومات قابل بندی پروژه ها، رضایت حداکثری را از مشتریان خود کسب کنیم.
Omran Market
Omran Market

چرا عمران مارکت؟

با انتخاب ما، مشتریان دیگر دغدغه تامین صد در صدی اقلام و محصولات مورد نیاز پروژه خود را نخواهند داشت. هر آنچه که شما برای قالب بندی ساختمان نیاز داشته باشید به صورت کامل برای شما فراهم شده است.
کاربران و مشتریان عمران مارکت با مراجعه به سایت می توانند متره و برآورد درستی از پروژه داشته باشند و تمام نیازمندی های پروژه خود را دریافت کنند. همچنین کارشناسان عمران مارکت در هر لحظه در کنار شما هستند، تا تمامی اطلاعات مورد نیاز قیمتی، میزان مورد نیاز محصولات با توجه به پروژه و .. را در اختیار شما بگذارند.
تیم قوی ما در بخش کنترل کیفیت، تمام بارهای مشتریان را قبل از ارسال کنترل و تایید می کنند و بارها با تاییده نهایی برای مشتریان ارسال می شود. علاوه بر این در راستای احترام به مشتری در خصوص تضمین کیفیت، امکان ارسال نماینده برای تایید نهایی کیفیت بار قبل از ارسال بار نیز وجود دارد.

محصولات و خدمات ما

محصولات قابل تامین و خدمات قابل ارائه توسط شرکت عمران مارکت به شرح زیر است:
فروش انواع قالب بتنی، قالب خاص، جک سقفی، داربست، اتصالات قالب بتنی، ماشین آلات ساختمانی، پلای وود، سولجر، افزودنی های بتن
Omran Market

اررزش های ما

ما در عمران مارکت با بهره‌مندی از نیروی متخصص و کارآمد و تمرکز بر خواسته‌های مشتریان، تمام تلاش خود را برای ارائه هرچه بهتر محصولات و ارتقای سطح رضایت‌مندی مشتریان گذاشته‌ایم.
ما کیفیت و صداقت در عملکرد را سر لوحه کار خود قرار داده‌ایم تا اجرای پروژه‌های مشتریان، بدون هیچ دردسر و مشکلی به بهترین نحو صورت بگیرد.
علاوه بر این ما اعتبار بلند مدت را فدای سود کوتاه مدت نخواهیم کرد. و تمام این سال‌ها تلاش خود را برای رضایت هر چه بیشتر شما قرار داده‌ایم.

چشم انداز ما

عمران مارکت در آینده کجاست؟

عمران مارکت مجموعه ای پویا و پرتلاش است که در نظر دارد برای آینده با افزایش نیروهای مجرب و توسعه کسب و کار با نو آوری در زمینه قالب بندی و ساخت وساز، نیازمندی های مشتریان را در سریع ترین زمان ممکن با بهترین نرخ تامین کند.
دیدگاه بلند مدت ما ارائه هر چه بهتر و کامل تر خدمات به مشتریان است.
چشم انداز ما

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات عمران ماركت

محصولات عمران مارکت