• رابط میان بولت آب بند – رابط پروانه ای
  • رابط میان بولت آب بند – رابط پروانه ای
  • رابط میان بولت قرقره ای
  • رابط میان بولت آب بند – رابط پروانه ای

رابط میان بولت آب بند – رابط پروانه ای

رابط میان بولت آب بند پلاستیکی یا رابط (پروانه ای-قرقره ای- اندفیکس) قابل عرضه با کیفیت بالا و قیمت مناسب در عمران مارکت

Feature جنس: پلاستیکی (pvc)

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact

رابط میان بولت آب بند که به رابط پروانه ای، قرقره ای و اندفیکس میان بولت نیز معروف است. این قطعه از قطعات مهم در میان بولت پلاستیکی حساب می شود که از یک طرف به لوله آجدار میان بولت و از طرف دیگر به مخروطی میان بولت نصب می شود. به دلیل اینکه رابط میان بولت را در انتهای بتن ریزی در بتن باقی مانده و دفن می شود، طراحی آن را به شکل قرقره انجام داده اند که با بتن درگیری بهتری داشته باشد و بتواند مخروطی را به راحتی بر روی آن نصب کرد. ابعاد این قطه ثابت بوده و در بازار تنوع خاصی ندارد. در ادامه این مطلب به مواردی همچون روش استفاده، تعداد مورد نیاز و نحوه قیمت گذاری و سفارش خرید رابطه میان بولت پلاستیکی می پردازیم.

رابط میان بولت پلاستیکی
رباط قرقره ای میان بولت
رابط پر.وانه ای میان بولت پلاستیکی
رابط میان بولت

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

روش استفاده از رابط میان بولت آب بند

رابط میان بولت آب بند یا رابط پروانه ای یکی از قطعات میان بولت آب بند پلاستیکی است. این قطعه بین میان لوله آجدار و مخروطی میان بولت قرار می گیرد. بعد از بتن ریزی، مخروط میان بولت از بتن خارج می شود. اما لوله آجدار به همراه رابط پروانه ای در بتن باقی می ماند. وظیفه رابط میان بولت نگهداری مخروطی میان بولت است. بعد از خارج کردن مخروط میان بولت، استاپرها در لوله آجدار قرار می گیرد و قسمت خالی شده به واسطه مخروطی درون بتن، با چسب و گروت پر می شود.

تعداد مورد نیاز رابط میان بولت قرقره ای

در صورت استفاده از میان بولت آب بند برای هر سازه، نیاز به دو عدد رابط میان بولت پلاستیکی وجود دارد که بین لوله آجدار و مخروط میان بولت قرار می گیرد.

قیمت رابط میان بولت پروانه ای

رابط پروانه ای از PVC ساخته شده است، به همین علت جز قطعات ارزان به محسوب می شود. قیمت رابط قرقره ای تقریبا ثابت است و نوسانات زیادی ندارد. اما با توجه به شرایط بازار و نوسانات ارزی زیاد، ممکن است قیمت رابط میان بولت نیز تحت تاثیر قرار بگیرد. در صورتی قیمت رابط پروانه ای میان بولت در سایت درج نشده است، با استفاده از شماره  02533558888 با کارشناسان ما در عمران مارکت در ارتباط باشید و قیمت روز را استعلام کنید.

استفاده از رابط میان بولت پلاستیکی

خرید رابط میان بولت آب بند پلاستیکی

رابط میان بولت از جنس PVC (پلاستیکی) است و از قطعات مهم در میان بولت پلاستیکی محسوب می شود با توجه به اینکه این قطعه برای همیشه در بتن باقی می ماند، باید کیفیت مناسبی داشته باشد. اگر کیفیت نهایی سازه برای شما اهمیت دارد و می خواهید از هزینه های اضافی تعمیرات ناخواسته جلوگیری کنید. بهتر است تمام قطعات را در بالاترین سطح کیفیت تهیه کنید.

شرکت عمران مارکت، رابط میان بولت را به صورت جدا از میان بولت پلاستیکی و در بالاترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت عرضه می کند. برای خرید رابط پروانه ای میان بولت می توانید از طریق شماره  02533558888 با کارشناسان عمران مارکت تماس بگیرید و با اعلام ابعاد و تعداد مورد نیاز رابط میان بولت ، سفارش خود را ثبت کنید.

لطفا دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

محصولات عمران مارکت

دسته بندی محصولات عمران ماركت