• لوله آجدار میان بولت پلاستیکی
  • لوله آجدار میان بولت پلاستیکی

لوله آجدار میان بولت پلاستیکی

لوله آجدار پلاستیکی (pvc) عرضه شده در عمران مارکت با کیفیت بالا و قیمت مناسب

Feature جنس: پلاستیک (pvc)

Feature قطر داخلی: 22 میلی متر

Feature قطر خارجی : 25 میلی متر

Feature ضخامت : 1.8 میلی متر

Feature طول شاخه: 3 متر

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact

لوله آجدار پلاستیکی یا لوله بولت از ابزارهای پر کاربرد در صنعت ساختمان سازی است. لوله آجدار پلاستیکی را به اسم های متنوعی همچون، لوله آجدار  PVC یا UPVC، لوله آجدار پی وی سی، لوله میان بولت و لوله آجدار میان بولت می شناسند. ساختار این لوله آج مانند است و به صورتی است که در هنگام استفاده در قالب بندی و بتن ریزی، گیرش مناسبی با بتن ایجاد کند. این لوله عموما به عنوان، غلافی برای عبور و حفاظت در میان بولت آب بند پلاستیکی استفاده می شود. این حفاظت باعث می شود که بولت های استفاده شده در پروژه سالم باقی بماند و  به دفعات بتوان از آن ها استفاده نمود.

لوله های آجدار پلاستیکی
لوله آجدار pvc
لوله آجدار پلاستیکی میان بولت
3 لوله آجدار درون هم

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

انواع لوله آجدار پلاستیکی

لوله آجدار پلاستیکی به چندین روش در قالب بندی استفاده می شود:

قطعه یا غلاف واسط میان بلت آب بند پلاستیکی

در صورتی که از لوله آجدار پی وی سی برای میان بولت پلاستیکی استفاده شود، برای تعیین ابعاد و طول برش لوله آجدار پلاستیکی، باید ضخامت دیوار را منهای 16 سانتی متر کرد. برای مثال اگر عرض دیوار 30 سانتی متر باشد، 16 سانتی متر  را از آن کم می کنیم و لوله آجدار را به طول 14 سانتی متر برش می زنیم. از دو طرف لوله آجدار، رابط و مخروطی به آن متصل شده و از هر طرف 8 سانتی متر را پوشش می دهند.

قطعه یا غلاف واسط دو سر مخروطی

یکی دیگر از استفاده های لوله آجدار به عنوان، قطعه واسط دو سر مخروطی در میان بولت پلاستیکی است. در این روش آب بندی تنها از مخروطی میان بولت استفاده می شود و خبری از رابط میان بولت نیست.

به عنوان غلاف عبور بولت

در صورتی که لوله آجدار تنها به عنوان غلافی جهت عبور و محافظت از بولت استفاده شود. باید لوله آجدار پلاستیکی به اندازه عرض دیوار برش زده شود.

روش استفاده از لوله آجدار میان بولت پلاستیکی

روش استفاده از لوله آجدار پلاستیکی

لوله آجدار پلاستیکی یکی از قطعات میان بولت آب بند پلاستیکی است. این لوله آجدار دقیقا در وسط میان بولت قرار گرفته، در دو سمت آن مخروطی و رابط میان بولت آب بند قرار گرفته است. این لوله وظیفه حفاظت و عبور میلگرد را بر عهده دارد. بعد از بتن ریزی، لوله آجدار به همراه رابط میان بولت در بتن باقی می ماند. میلگردها و مخروطی ها بعد از بتن ریزی خارج می شود و  بعد از قرار دادن استاپر یو و تی در لوله آجدار پلاستیکی، قسمت خالی ایجاد شده در دیوار بتنی با استفاده از مخروطی، با چسب و گروت پر می شود.

روش ساخت لوله آجدار میان بولت

برای اینکه لوله آجدار میان بولت درگیری بهتری با بتن داشته باشد، این لوله توسط دستگاه مخصوص حرارتی و فشاری آج زنی می شود.

ابعاد لوله آجدار میان بولت پلاستیکی

ابعاد وتعداد مورد نیاز لوله آجدار میان بولت

برای آب بندی سازه ها در صورتی که از میان بولت پلاستیکی استفاده شود، تنها به یک عدد لوله آجدار پلاستیکی نیاز است. که در ابعاد مورد نیاز و متناسب با دیوار برش زده شده و استفاده می شود. عموما ابعاد لوله آجدار شامل قطر خارجی 25 میلی متر ، قطر داخلی 22 میلی متر و ضخامت 1.8 میلی متر است و در شاخه های 3 متری عرضه می شود. این لوله های آجدار برای عبور بولت های با قطر 16 و 18 میلی متر مناسب است.

بسته بندی لوله آجدار PVC

عموما در هر بسته 20 شاخه 3 متری لوله آجدار پی وی سی وجود دارد.

قیمت لوله آجدار پی وی سی

لوله آجدار پی وی سی از پلاستیک ساخته شده است و قیمت  این لوله نسبت به دیگر اتصالات قالب بندی ارزان تر است. حتی با وجود ارزان بودن این قطعه، امکان تغییرات قیمتی به دلیل نوسانات شدید بازار وجود دارد. در صورتی که قیمت لوله آجدار در سایت درج نشده است، برای اطلاع از قیمت از طریق شماره 02533558888  با کارشناسان ما در عمران مارکت در ارتباط باشید.

خرید لوله آجدار پلاستیکی

لوله آجدار پلاستیکی از  جنس PVC-UPVC می باشد، این ابزار از قطعات مهم برای آب بندی مقاطع می باشد و عموما در میان بولت پلاستیکی استفاده می شود. از آن جهت که این قطعه بعد از بتن ریزی در بتن باقی می ماند، کیفیت لوله آجدار پی وی سی بسیار اهمیت بالایی دارد. در هنگام بتن ریزی، نباید هیچگونه مشکلی برای لوله ایجاد شود، شکستگی در سطح لوله، از آب بندی صحیح سازه جلوگیری می کند.

شرکت عمران مارکت، از عرضه کننده برتر انواع قالب بتنی و اتصالات قالب بتنی می باشد. برای خرید لوله آجدار پی وی سی با کیفیت بالا و قیمت مناسب و به صورت جدا از دیگر قطعات میان بولت آب بند می توانید از طریق شماره 02533558888 با کارشناسان عمران مارکت تماس بگیرید و با اعلام ابعاد و تعداد مورد نیاز لوله آجدار پلاستیکی ، سفارش خود را ثبت کنید.

لطفا دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

محصولات عمران مارکت

دسته بندی محصولات عمران ماركت