جک سقفی عراقی

  • جک سقفی عراقی
  • جک سقفی عراقی
  • جک سقفی عراقی
  • جک سقفی عراقی
  • جک سقفی عراقی
  • جک سقفی عراقی
  • جک سقفی عراقی
  • جک سقفی عراقی

جک سقفی عراقی عمران مارکت قابل عرضه با کیفیت بالا و قیمت مناسب

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact
ردیف محصول مدل نوع صلیب جنس وزن (kg) محل بارگیری ثبت سفارش
جک سقفی عراقی 4 متری - سرجک عراقی فولادمبارکه 12.8 قم

جک های سقفی عراقی

جک سقفی عراقی که به جک سقفی صادارتی و جک سقفی U شکل یا جک سقفی یودار نیز شناخته می شود، یکی از تجهیزات اصلی قالب بتنی و از مهم ترین نوع جک های سقفی در صنعت ساخت و ساز می باشد. جک سقفی عراقی در کشور عراق، افغانستان و تاجیکستان کاربرد دارد، و به صورت انبوه از ایران به این کشورها صادر می شود، به همین دلیل این ابزار به جک سقفی صادراتی نیز شناخته می شود. کشور عراق از مشتریان و مصرف کنندگان بزرگ و اولیه این ابزار است و دلیل نامگذاری این جک سقفی به جک سقفی عراقی همین موضوع می باشد.

مانند تمام جک های دیگر، جک سقفی عراقی نیز با قرار گیری در زیر تیرک و یا میله های بتن ریزی وظیفه مهار فشار وارده از سقف را برعهده دارد و به عنوان تکیه گاهی برای سقف به منظور بتن ریزی استفاده می شود. به صورت کلی جک های عراقی نیز با کنترل فشار سقف و عملکرد به عنوان تکیه گاه از فروریزی و تخریب سقف جلوگیری کرده و به بتن ریزی ایمن کمک می کنند.

جک سقفی صادراتی
جک سقفی عراقی
اجزای جک عراقی

اجزا و ابعاد و مشخصات جک سقفی صادراتی

جک عراقی یا جک صادراتی در ابعاد مختلفی تولید می شود، جک های سقفی U شکل در ابعاد 4 و 6 متری و جک عراقی T شکل در ابعاد 3، 4، 5 و 6 متری تولید می شود. جک های عراقی نیز مانند تمام جک های دیگر دارای سه بخش، نری، مادگی و  رزوه می باشد. لوله پایینی در جک عراقی که به لوله نری نیز معروف است، معمولا در حالت استاندارد 6 سانتی متر قطر و 2.5 میلی متر ضخامت دارد. لوله بالایی نیز که به لوله مادگی معروف است داری ابعاد 5 سانتی متر قطر و 2.5 میلی متر ضخامت است.

انواع جک عراقی

جک عراقی U شکل

جک سقفی عراقی U شکل از پرکابردترین نوع جک ها در ساخت پروژه های سازمانی است. این مدل جک، به عنوان تکیه گاه برای یک عدد تیرک سقف و برای سقف هایی که تازه بتن ریزی شده اند، استفاده می شود. مانند دیگر جک های سقفی تنظیم ارتفاع برای جک های عراقی U  شکل نیز باید انجام شود، ارتفاع همه این جک ها باید به یک اندازه باشد. جک های عراقی یودار در ابعاد 4 و 6 متری تولید می شوند و با توجه به ارتفاع و بلندی سقف، باید یکی از این ابعاد انتخاب و استفاده شود.

جک عراقی T شکل

جک سقفی عراقی T شکل نسبت به مدل های یودار دهانه متفاوتی داشته و به شکل T می باشد. هر عدد جک سقفی عراقی T شکل برای یک یا چند تیرک سقفی استفاده می شود و تنظیم ارتفاع برای این جک ها نیز باید انجام شود. در نتیجه ارتفاع هر جک سقفی عراقی T شکل باید با توجه به یک یا چند تیرک سقف انجام شود. جک سقفی عراقی T شکل در ابعاد 3، 4، 5 و 6 متری تولید می شود. در نتیجه با توجه به ارتفاع سقف باید یکی از این ابعاد را استفاده کرد.

نحوه استفاده و کاربرد جک عراقی

جک سقفی عراقی در سازه های مختلف و برای سقف های تیرچه بلوک، سقف های دال و تیر، سقف های کامپوزیت و سقف های طاق ضربی استفاده می شود. از این نوع جککاربرد جک سقفی عراقی زمانی که تازه سقف بتن ریزی شده است، استفاده می شود.

تفاوت جک سقفی عراقی با جک سقفی ایرانی

شکل سر جک در جک سقفی ایرانی به شکل T است، اما سرجک در جک سقفی عراقی به شکل U می باشد.

رزوه جک در جک سقفی عراقی ارتفاع بیشتری نسبت به جک های سقفی ایرانی دارند.

در جک های عراقی از رزوه های خاص با میله مهار استفاده می شود.

وزن جک های سقفی عراقی نسبت به مدل ایرانی سبک تر است.

محل قرار گیری سوراخ های صلیب جک سقفی عراقی نسبت به همدیگر کمتر از مدل ایرانی است.

روزه جک عراقی به صورت چپ گرد باز می شود، در حالی که رزوه جک های ایرانی به صورت راست گرد باز می شوند.

ابعاد پلیت کف یا کفی گیر جک عراقی 12 در 12 است در حالی که این ابعاد برای جک سقفی ایرانی 10 در 10 است.

قیمت جک سقفی عراقی

قیمت جک سقفی عراقی با توجه به چندین معیار مشخص می شود. اولین و مهترین معیار برای هر نوع جک، کیفیت ساخت آن می باشد، به هر میزان که مواد اولیه مرغوب تری برای ساخت جک عراقی استفاده شده باشد، قیمت نیز افزایش پیدا می کند. علاوه بر این کاملا مشهود است که ابعاد مختلف جک سقفی عراقی دارای  و همچنین مدل های مختلف با توجه به میزان مواد اولیه به کار رفته، قیمت متفاوتی دارند. به میزانی که مواد و فلز به کار رفته در جک های عراقی بیشتر باشد و ابعاد بزرگتری داشته باشد، به همان میزان افزایش قیمت وجود دارد. علاوه بر این نرخ فلزات اساسی که ماده اولیه ساخت جک ها هستند در سالهای اخیر نوسانات بسیاری داشته و قیمت روزانه جک سقفی را تحت تاثیر خود قرار داده است. ما در عمران مارکت تمام تلاش خود را بر ارائه با کیفیت ترین محصولات با رقابتی ترین قیمت در سطح بازار قرار داده ایم. به منظور هر گونه سوال، ثبت سفارش و دریافت قیمت های روز می توانید با شماره   تماس گرفته و از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

خرید جک سقفی عراقی

نوع استفاده، کیفیت، قیمت مناسب از فاکتورهای مورد توجه برای خرید جک سقفی صادراتی است. با توجه به نوع و ارتفاع سقف باید جک سقفی مشخصی شود. همچنین در خرید جک سقفی عراقی باید به کیفیت و قیمت مناسب آن توجه داشته باشید، این موارد در بهبود کیفیت ساخت سازه و همچنین کاهش هزینه ها بسیار موثر است. عمران مارکت عرضه کننده جک های عراقی با کیفیتی مناسب و قیمتی رقابتی است. برای انتخاب و خرید جک سقفی عراقی مناسب برای پروژه های عمرانی می توانید از روش زیر اقدام کنید:

تماس با کارشناسان:

از طریق شماره   با کارشناسان عمران مارکت تماس بگیرید و با اعلام تعداد و ابعاد جک سقفی عراقی مورد نیاز، سفارش خود را ثبت کنید.

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات عمران ماركت

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.