بولت تمام رزوه- بولت دو سر رزوه

  • بولت تمام رزوه- بولت دو سر رزوه
  • بولت تمام رزوه- بولت دو سر رزوه
  • بولت تمام رزوه- بولت دو سر رزوه
  • بولت تمام رزوه- بولت دو سر رزوه
  • بولت تمام رزوه- بولت دو سر رزوه
  • بولت تمام رزوه- بولت دو سر رزوه
  • بولت تمام رزوه- بولت دو سر رزوه
  • بولت تمام رزوه- بولت دو سر رزوه
  • بولت تمام رزوه- بولت دو سر رزوه
  • بولت تمام رزوه- بولت دو سر رزوه

بولت تمام رزوه- بولت دو سر رزوه عمران مارکت قابل عرضه با کیفیت بالا و قیمت مناسب
عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact
ردیف محصول طول (cm) ضخامت (mm) وزن محل بارگیری
بولت تمام روزه 70-400 cm 16 mm قم
بولت تمام روزه 70-400 cm 22 mm قم
بولت دو سر رزوه 70-400 cm 16 mm قم
بولت دو سر رزوه 70-400 cm 22 mm قم

بولت تمام رزوه

بولت تمام رزوه، میله ای در ضخامت های مختلف است که تمام سطح آن رزوه شده است. این بولت وظیفه اتصال دو پانل قالب بتنی را به یکدیگر برعهده دارد که روبروی همدیگر قرار می گیرند. زمانی که بتن ریزی انجام می شود، بولت های تمام رزوه از حرکت قالب ها جلوگیری می کنند. به عبارتی بلت تمام روزه، قالب های بتن را ثابت نگه می دارد تا بتن ریزی به بهترین نحو انجام شود. تمام بلت های قالب بندی تمام رزوه بعد از بتن ریزی، دوباره قابل استفاده هستند و می توان به دفعات از آن ها استفاده کرد.

بولت دو سر رزوه (بولت دو سر دنده)

بولت دو سر زروه که به بولت دو سردنده نیز شناخته می شود، مانند بولت تمام رزوه وظیفه اتصال پانل های قالب بتن روبروی هم را برعهده دارد. در بلت تمام رزوه دو سر بولت رزوه شده است و قسمت میانی میله بولت بدون رزوه است. بولت های دو سر دنده نیز بعد از بتن ریزی قابل استفاده مجدد هستند.
ابعاد بولت تمام روزه- دو سر روزه
بولت تمام روزه یا دو سر رزوه، بسته به نیاز مشتری در ابعاد مختلفی از 70 سانتی متر تا 4 متر تولید می شوند. بولت های تمام روزه در دو مقطع رولینگ میلگرد 16 و 22 برای قالب بندی تولید می شوند. سایز مقطع 16 برای قالب بندی های سبک تر و سایز مقطع 22 برای قالب بندی سازه های خاص مانند قالب لارج پنل، قالب تونل و غیره استفاده می شود.

ابعاد بولت تمام رزوه- ابعاد بولت دو سر رزوه

نحوه استفاده از بولت تمام رزوه

بولت های تمام روزه یا بولت دو سر رزوه از سوراخ هایی که در قالب های بتنی تعبیه شده است عبور رد شده و دو قالب روبروی همدیگر را به هم متصل می کنند. برای مهار و ثابت کردن بولت تمام رزوه از واشر کاس و بعد مهره خروسکی استفاده می شود. عموما برای هر دو متر مربع از انواع قالب بتن، یک شاخته بولت تمام روزه یا بولت دو سر رزوه مورد نیاز است.
بین دو قالب بتنی برای رد شدن بولت ها از لوله پولیکا استفاده می شود که بعد از بتن ریزی بولت های تمام روزه یا دو سر رزوه از درون لوله پولیکا خارج شده و دوباره می توان از آن ها استفاده کرد.

بولت تمام روزه و مهره خروسکی
استفاده ازبولت تمام رزوه با واشر کاس و مهره خروسکی
استفاده و کاربرد بولت تمام رزوه و دو سر روزه در قالب بندی

کاربرد بولت تمام روزه (دو سر رزوه)

کاربرد اصلی بولت تمام روزه و بولت دو سر دنده اتصال دو پانل قالب بتنی روبروی همدیگر است. این قالب های بتنی به صورت موازی روبروی همدیگر قرار می گیرند و به وسیله بلت تمام روزه یا دو سر رزوه قالب بندی می شوند. بولت تمام روزه یا دو سر رزوه در دیوارهای برشی غیر آب بند استفاده می شوند.
این بولت ها برای نگهداری و ثابت کردن قالب های بتنی در جای خود به هنگام بتن ریزی استفاده می شوند. همچنین بولت های تمام روزه، فشار نیروی هیدرواستاتیک بتنی به قالب های بتنی را در هنگام بتن ریزی مهار می کنند.
هنگام بتن ریزی فشار زیادی به بدنه قالب ها وارد می شود و در صورتی که بولت بندی به صورت درست انجام نشود، قالب ها حرکت می کنند و بتن ریزی با مشکل مواجه می شود. بولت های تمام رزوه یا دو سر دنده از حرکت قالب ها در حین بتن ریزی جلوگیری می کنند.

نکات مهم بولت تمام رزوه (دو سر رزوه)

در صورتی که قصد تهیه بولت تمام روزه یا دو سر رزوه را برای پروژه خود دارید باید به نکات زیر توجه کنید.

بولت های قالب بندی تمام رزوه و دو سر روزه بعد از بتن ریزی به صورت مجدد قابل استفاده هستند و به دفعات می توان از آن ها استفاده کرد.
این بلت ها در مقطع های 16 و 22 میلی متر و با ابعاد 70 سانت تا 400 سانت بسته به نیاز مشتری تولید می شوند.
بولت های دو سر روزه یا تمام رزوه با مقاطع 16 برای قالب بندی های سبک و مقطع 22 میلی متر برای بتن ریزی های خاص مانند قالب بندی لارچ پنل، تونل فرم و غیره استفاده می شوند.
میزان مصرف بولت در هر دو متر مربع یک شاخه بولت تمام روزه یا بولت دو سر رزوه است. اما میزان دقیق مصرف بولت برای پروژه بسته به نظر قالب بند متغییر است.
بولت های دو سر روزه و تمام رزوه عموما در بسته های 10 تایی به فروش می رسند.

خرید بولت تمام روزه- خرید بولت دو سر رزوه

خرید بولت تمام رزوه (خرید بولت دو سر رزوه)

با توجه به اینکه تعداد بولت تمام روزه و دو سر رزوه در پروژه ها به صورت بالایی استفاده می شود، خرید بولت تمام روزه یا دو سر رزوه که کیفیت و قیمت مناسبی داشته باشد، برای پیمانکاران اهمیت بالایی دارد.
در صورتی که بولت ها کیفیت مناسبی نداشته باشند، نمی توانند استحکام و ثبات کافی را برای قالب ها فراهم کنند. در نتیجه امکان شکستن یا خم شدن بولت هنگام بتن ریزی یا حرکت قالب ها وجود دارد، در نتیجه قالب بندی و بتن ریزی با مشکلات زیادی مواجه می شود.
همچنین قبل از خرید و سفارش بولت تمام رزوه باید ابعاد دقیق بولت مورد نیاز را داشته باشید. برای قالب بندی سازه های مسکونی بیشتر از بولت های با مقطع 16 میلی متری و برای قالب بندی های سنگین تر مانند قالب تونل فرم و لارج پنل از بولت های تمام روزه با مقطع 22 میلی متر استفاده می شود.
علاوه بر این با توجه به عرض دیوار و عرض قالب ها، باید اندازه طول بولت تمام رزوه یا بولت دو سروزه را مشخص کرد.
بولت های تمام رزوه یا بولت دو سر رزوه عمران مارکت، کیفیت بسیار بالایی دارند و همچنین با قیمت مناسبی ارائه می شوند. با توجه به تعداد بالای مصرفی بولت تمام روزه در پروژه ها، در صورتی که این قطعه را با قیمت مناسبی تهیه کنید، با صرف هزینه کمتر، سودی بیشتری به دست می آورید.
شما میتوانید برای خرید و سفارش بولت تمام روزه و یا خرید بولت دو سر رزوه با با شماره 02533558888 با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی و فروش عمران مارکت در ارتباط باشید و سفارش بولت تمام رزوه خود را در ابعاد و مقطع دلخواه ثبت کنید.

قیمت بولت تمام رزوه

قیمت بولت تمام رزوه (قیمت بولت دو سر رزوه)

قیمت بولت تمام روزه یا قیمت بولت دو سر رزوه با توجه به معیارهایی همچون مقطع بولت و طول بولت مشخص می شوند. همچنین کیفیت و شرکت سازنده نیز در تعیین قیمت بولت تمام رزوه یا بولت دو سر رزوه موثر است.
قیمت بلت های تمام روزه با مقطع 22 بیشتر از قیمت بلت های تمام روزه با مقطع 16 است.
همچنین با توجه به نوسانات بازار در زمینه فلزات اساسی، نمی توان قیمت دقیقی برای بولت تمام روزه در نظر گرفت. در صورتی که قیمت بولت تمام رزوه یا قیمت بولت دو سر رزوه در بازه زمانی ثابت باشد قیمت در سایت درج خواهد شد. در غیر این صورت می تواند لیست قیمت بولت تمام روزه یا دو سر روزه را با تماس با شماره 02533558888 از کارشناسان ما در سایت عمران مارکت دریافت کنید.

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات عمران ماركت

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.