قالب بتن فلزی ۵۰×۱۰۰

قالب های فلزی در ابعاد مختلفی تولید می شوند و می توان گفت یکی از پرکاربردترین ابعاد آن ها، قالب فلزی ۵۰*۱۰۰ می باشد. قالب ۵۰*۱۰۰ که به اصطلاح قالب …

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact

قالب های فلزی در ابعاد مختلفی تولید می شوند و می توان گفت یکی از پرکاربردترین ابعاد آن ها، قالب فلزی ۵۰*۱۰۰ می باشد. قالب ۵۰*۱۰۰ که به اصطلاح قالب ۵۰ نیز نامیده می شود،از بزرگترین سایز های قالب های فلزی است.

این قالب در کنار سایزها و ابعاد دیگر قالب در قالب بندی سقف، دیوار، ستون و فونداسیون استفاده می شود. با توجه به اینکه قالب ۵۰*۱۰۰ نسبت به دیگر ابعاد قالب ها بزرگتر است، نیاز به تعداد مونتاژ قالب بتن کمتری وجود دارد و در نتیجه سرعت قالب بندی افزایش پیدا می کند.

انواع قالب بتن فلزی ۵۰*۱۰۰

این سایز از قالب به دو مدل قالب لبه تسمه ای و قالب لبه خم تولید می شود. قالب تسمه ای ۵۰*۱۰۰ با لبه ۵ و ۶ سانتی متر و قالب لبه خم ۵۰*۱۰۰ با لبه ۵ سانتی متر ساخته می شوند. قالب ۵۰ لبه ۶ تسمه ای ضخامت و دوام بالایی دارد و در قالب بندی پروژه های سنگین استفاده می شود. 

وزن قالب بتن فلزی ۵۰*۱۰۰

قالب بتن فلزی ۵۰*۱۰۰ همانطور که گفته شد در سه مدل لبه تسمه ای لبه ۵ و لبه ۶ و لبه خم با لبه ۵ تولید می شود. که هر کدام از این قالب ها نیز با مواد اولیه و روش متفاوتی تولید می شوند. در نهایت وزن هر کدام از این قالب ها با دیگری متفاوت است. در ادامه وزن قالب بتن های فلزی ۵۰*۱۰۰ را به صورت تقریبی درج شده است.

کاربردهای قالب فلزی بتن 50×100

قالب فلزی بتن ۵۰*۱۰۰ نیز مانند دیگر قالب های بتنی در ساخت دیوار، سقف، ستون و فونداسیون استفاده می شود. این قالب استفاده مناسبی برای سقف های عریض و دیوارهای بلند دارد و با توجه به ابعاد بزرگی که دارد، سرعت مونتاژ و قالب بندی را افزایش می دهد. 

قیمت قالب فلزی ۵۰*۱۰۰

قیمت قالب های فلزی با توجه موارد مختلفی تعیین می شود. از عوامل مهم در تعیین قیمت قالب های فلزی، جنس ورق، نوسانات بازار، روش تولید، نام شرکت سازنده و … می باشد. این موارد برای تعیین قیمت قالب فلزی ۵۰*۱۰۰ نیز صدق می کند. قالب فلزی ۵۰*۱۰۰ تسمه ای لبه ۶ با توجه به استفاده از ورق ضخیم تر نسبت به قالب فلزی ۵۰*۱۰۰ تسمه ای و لبه خم با لبه ۵، قیمت بالاتری دارد. همچنین قالب های لبه تسمه ای نیز با دو روش تمام فولاد و با تسمه فابریکی تولید می شوند و هر کدام قیمت های متفاوتی دارند. قالب بتن لبه تسمه ای ۵۰*۱۰۰ که تماما از ورق فولاد مبارکه تولید شده است، کیفیت بالایی دارد و در نتیجه قیمت بالاتری هم دارد. در کنار قالب های تمام فولاد، قالب های کف فولاد نیز تولید می شود، که ورق کف از ورق فولاد مبارکه و تسمه ها از تسمه های فابریکی تولید می شود. که قیمت قالب تسمه فابریکی ۵۰*۱۰۰ نسبت به قالب تسمه فابریکی ۵۰*۱۰۰ کمتر است. 

قالب لبه خم ۵۰*۱۰۰ روش تولید متفاوتی نسبت به قالب های تسمه ای دارد و با توجه به روش تولید پیچیده تر قالب لبه خم، قیمت قالب لبه خم ۵۰*۱۰۰ نسبت به مدل مشابه تسمه ای آن گران تر است.

خرید قالب فلزی بتن 50×100

برخی نکات در خرید قالب فلزی اهمیت زیادی دارند و برای خرید قالب فلزی ۵۰*۱۰۰ نیز باید به آن ها توجه کرد. قالب بتن فلزی ۵۰*۱۰۰ باید با توجه به ابعاد سقف، دیوار و ستونی که نیاز به قالب بندی دارد انتخاب شود. برای برخی از پروژه ها که بتن ریزی سنگین تری دارند باید از قالب فلزی ۵۰*۱۰۰ تسمه ای با لبه ۶ استفاده شود. همچنین با توجه به بودجه پروژه و تعداد تکرارپذیری قالب باید قالب بتن را انتخاب کرد. در صورتی که بودجه پروژه مناسب است و برای دفعات زیادی باید از قالب های ۵۰*۱۰۰ استفاده کنید، بهتر است که قالب فلزی ۵۰*۱۰۰ تسمه ای تمام فولاد خریداری کنید. این قالب های کیفیت بالایی دارند و به دفعات می توان از آن ها با کیفیت بالا استفاده کرد.

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

لطفا دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

محصولات عمران مارکت

دسته بندی محصولات عمران ماركت