جک شاقول کننده (شمع حمایتی)

  • جک شاقول کننده (شمع حمایتی)
  • جک شاقول کننده (شمع حمایتی)
  • جک شاقول کننده (شمع حمایتی)
  • جک شاقول کننده (شمع حمایتی)
  • جک شاقول کننده (شمع حمایتی)
  • جک شاقول کننده (شمع حمایتی)
  • جک شاقول کننده (شمع حمایتی)
  • جک شاقول کننده (شمع حمایتی)
  • جک شاقول کننده (شمع حمایتی)
  • جک شاقول کننده (شمع حمایتی)

جک شاقول کننده عمران مارکت عرضه شده با کیفیت بالا و قیمت مناسب

عمران مارکت، عرضه و تامین کننده قالب بتن، اتصالات قالب بندی، داربست، جک سقفی، ماشین آلات و چوب ساختمانی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب است. برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت روز محصولات و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید
۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸
تماس بگیرید Contact

جک شاقول کننده یا شمع حمایتی نوع جک ساختمانی است که به عنوان نگهدارنده برای مهار فشار قالب های بتنی در هنگام بتن ریزی استفاده می شود. همچنین جک شاقول گر علاوه بر مهار فشار قالب ها در هنگام بتن ریزی، وظیفه شاقول کردن سازه و قالب بندی را برعهده دارد که مهم ترین وظیفه آن تراز کردن یا شاقول کردن قالب ها می باشد. این جک بیشتر برای ساخت دیوارهای مرتفع، دیوارهای یکطرفه، دیوارهای دو طرفه و غیره استفاده می شود.

انواع جک شاقول کننده

انواع جک شاقول کننده

انواع شمع حمایتی به 4 دسته تقسیم می شوند، که به صورت زیر است:

جک شاقول کننده دو بازویی
جک دو بازویی
جک شاقول دو بازویی- جک شاقول دوبل

جک شاقول کننده دو بازویی

جک  دوبازویی (دوبل) برای تنظیم و شاقول کردن قالب ها تا ارتفاع 3 متری استفاده می شود. این جک پایداری مناسبی را برای سازه فراهم می کند و ضریب اطمینان بالایی دارد.

جک دو بازویی یک بازوی کوچک و یک بازوری بزرگ دارد، در دو سر هر کدام از بازوها، پیچ و مهره های (راست گرد و چپ گرد) وجود دارد که به وسیله آن های می توان ارتفاع جک را به اندازه دلخواه تنظیم کرد. دو بازوی کوچک و بزرگ به هم دیگر متصل می شوند و سه سر را مانند مثلث تشکیل می دهند، دو سر بازو که آزاد است به قالب متصل شده و قسمتی که بازوها به همدیگر متصل شده اند به زمین وصل می شود. برای اتصال بازوها به قالب و زمین از کفشک استفاده می شود و برای هر دو بازو 3 کفشک مورد نیاز است. دو کفشک که کفشک تک سوراخ است با کمک پین فنردار بازوها رو به سولجر و قالب متصل می کند و برای اتصال بازوها به زمین از کفشک دو سوراخ به کمک پین استفاده می شود.

جک شاقول کننده بازویی به سه نوع  لوله ای، قوطی و سولجر ساخته می شود.

جک شاقول تلسکوپی

جک شاقول تلسکوپی قابل تنظیم

جک تلسکوپی (جک شاقول تک بازویی) نیز برای مهار کردن فشار بتن ریزی و شاقول کردن قالب ها استفاده می شود و  از دو لوله درونی و بیرنی ساخته است، لوله بیرونی به قطر 6 سانتی متر و لوله درونی به قطر 5 سانتی متر است. در انتهای لوله بیرونی پیچ تنظیم و مهره قرار گرفته و جوش داده شده است.

با استفاده پیچ تنظیم می توان ارتفاع جک را به میزان دلخواه تنظیم کرد. همچنین در انتهای دو سمت جک تلسکوپی برای اتصال به زمین و سولجر دو کفشک قرار داده شده است و به صورت مایل به دیواره قالب و زمین متصل می شود.  جک های تلسکوپی باربری بالایی دارند و برای ارتفاع های زیاد نیاز به راحتی قابل استفاده هستند.

سولجر شمع حمایتی

سولجر شمع حمایتی

سولجر شمع حمایتی، باربری بسیار بالایی دارد و  برای اجرای دیوارهای که فشار جانبی بتن در آنها بسیار زیاد است، کاربرد دارد. در اجرای دیوارهای مرتفع فشار بتن ریزی بسیار زیاد است و جک های شاقول کننده دو بازویی و تلسکوپی به احتمال زیاد کاربرد چندانی ندارند.

سولجر شمع حمایتی

سولجر شمع حمایتی از دو سولجر (دو سولجر 3 متری)تشکیل می شود، ارتفاع سولجر شمع حمایتی نباید بیشتر از 6 متر باشد. در دو انتهای سولجر شمع حمایتی دو عدد پیچ تنظیم چپ گرد و راست گرد متصل شده است. یکی از این پیچ های تنظیم به سولجر پشت بند قالب و دیگری به زمین متصل می شود.

جک شاقول لچکی ثابت

لچکی ثابت

لچکی ثابت از پروفیل های فولادی به هم جوش داده تشکیل شده و شکل مثلثی قائم زاویه دارد. بسته به نوع و ارتفاع دیوار و اندازه فشار جانبی، پروفیل استفاده شده در این جک متغیر است. برای اتصال پایه های لجکی ثابت بر روی زمین از دو پایه قابل تنظیم استفاده می شود. لچکی ثابت به صورت کلی وظیفه مهار فشار جانبی و شاقول کردن قالب ها را برعهده دارد و دیگر نیازی به سولجر برای پشت بندی قالب ها نیست.

اجرای جک شاقول دو بازویی

کاربرد جک شاقول کننده

جک های شاقول کننده در انواع مختلفی تولید می شوند و هر کدام برای اجرای یک سازه خاص استفاده می شوند. اما به صورت کلی جک شاقول کننده یا شمع حمایتی برای شاقول (تراز) کردن قالب های دیوار و ستون و همچنین برای مهار فشارهای جانبی  در هنگام بتن ریزی استفاده می شوند. این جک ها تا 1500 کیلوگرم وزن را تحمل کرده  و در ابعاد 3-5 متر بسته به نیاز مشتری تولید می شوند.

قیمت جک شاقول کننده

جک های شاقول کننده مدل های مختلفی دارند، به همین دلیل قمیت جک شاقول کننده برای انواع آن متفاوت است. قیمت سولجر شمع حمایتی به دلیل ابعاد و سنگینی بالاتر، نسبت به سایر جک های شاقول کننده بالاتر است. تعیین قیمت جک های شاقول کننده بستگی زیادی به نوع مواد اولیه (فولاد)، ابعاد، قطر و ضخامت لوله و وزن کلی جک سقفی دارد.

به صورت کلی مهم ترین فاکتور برای تعیین قیمت جک های شاقول کننده، وزن، ابعاد، سایز و ارتفاع آن هاست. در نتیجه به هر میزانی که جک شاقول کننده پیچیده تر، دارای اجزای بیشتر، ابعاد بزرگتر و وزن بیشتر باشد، قیمت آن نیز به نسبت بالاتر خواهد رفت.

با توجه به نوع ، ابعاد مختلف و نوسانات قیمت فلزات اساسی، نمی توان قیمت دقیقی برای جک های شاقول کننده در نظر گرفت. در نتیجه برای اطلاع از قیمت شمع حمایتی باید نوع و ابعاد را مشخص کرد و بعد با توجه به نوع فولاد، قیمت جک شاقول کننده را در تخمین زد.

ما در عمران مارکت تمام تلاش خود را برای کسب رضایت مشتریان خود قرار داده ایم و با پاسخگویی مستمر و کارآمد در تلاشیم محصولات مورد نیاز شما تامین شود. در صورتی که برای اجرای پروؤه خود نیاز به جک شاقول کننده (شمع حمایتی) دارید با استفاده از شماره 02533558888 با کارشناسان ما در عمران مارکت در تماس باشید و لیست روز قیمت انواع شمع های حمایتی را دریافت کنید.

خرید جک شاقول کننده

برای اجرای پروژه های سنگین مانند ساخت سد، سوله، برج سازی و غیره به دلیل بتن ریزی سنگین، استفاده از جک شاقول کننده ضروری است. با توجه به اینکه جک شاقول کننده وظیفه شاقول یا تراز کردن قالب ها را برعهده دارد، در نتیجه خرید جک شاقول کننده باید با دقت بالایی انجام شود.

در نتیجه، نوع کاربری، قیمت و کیفیت جک شاقول کننده در خرید جک سقفی توسط پیمانکاران بسیار اهمیت دارد. عمران مارکت در تلاش است تا تمام ابعاد مختلف پروژه های ساختمانی را با کیفیت و قیمت مناسبی برای شما برطرف کند. انواع جک های شاقول کننده تولید شده در عمران مارکت، کیفیت بالا و هزینه مناسبی دارند و نیازهای پروژه شما را به صورت کامل پاسخگو است.

امنیت و کیفیت نهایی پروژه شما به کیفیت تجهیزات وابسته است. جک های شاقول کننده عمران تضمینی برای کیفیت نهایی بالای سازه شماست.

در صورتی که نیاز به خرید شمع حماینی و همچنین مشاوره برای تعیین نوع و تعداد آنها برای اجرای سازه خود دارید، می توانید با شماره 02533558888 با کارشناسان عمران مارکت در ارتباط باشید.

مشاوره، سفارش و خرید فقط با یک تماس

تنها با یک تماس ساده با کارشناسان با تجربه ما در عمران مارکت ارتباط بگیرید و مشاوره، دریافت قیمت روزانه، سفارش و خرید را در سریع ترین و با کیفیت ترین روش ممکن تجربه کنید.

۰۲۵ - ۳۳۵۵۸۸۸۸

تماس بگیرید

دسته بندی محصولات عمران ماركت

مشاوره سریع خرید محصولات

برای خرید قالب، تجهیزات و اتصالات قالب بتنی مورد نیاز پروژه خود با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.