برترین کارخانه های تولید کننده لوله داربست

برترین کارخانه های تولید کننده لوله داربست

کارخانه های تولید کننده لوله داربست در ایران در بسیاری از نقاط کشور و بیشتر در تهران و اصفهان مشغول به فعالیت هستند. برای آشنایی بیشتر با این کارخانه ها در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

خرید لوله داربست از کارخانه‌های مشهور می‌تواند خیال شما را از بابت کیفیت آن راحت کند. البته تعداد کارخانه‌های تولیدکننده لوله داربست باکیفیت تنها به چند برندی که شهرت بیشتری در بازار دارند محدود نمی‌شود و شناخت تعداد بیشتری از آن‌ها، دست شما را در انتخاب انواع مختلف لوله داربستی باز می‌گذارد. در این مقاله پس از آشنایی با ضرورت شناخت تولیدکنندگان برتر لوله داربست، با ۱۰ کارخانه تولید لوله داربست هم آشنا می‌شوید.

برترین کارخانه های تولید کننده لوله داربست

لوله داربست چیست؟

لوله داربست یک نوع لوله سیاه درزدار است که با استفاده از ورق سیاه St37  ساخته می‌شود. قطر لوله داربست ۵ سانتی‌متر است و به همین دلیل در بازار آن را با نام لوله ۵ هم می‌شناسند. این لوله در ضخامت‌های ۲، ۲.۵ و ۳ میلی‌متر (سبک، متوسط و سنگین) تولید می‌شود که انتخاب آن‌ها به سنگین یا سبک بودن کار و شرایط پروژه بستگی دارد.

فرآیند تولید داربست به این صورت است که در کارخانه تولید لوله داربست، ابتدا ورق سیاه رولی را به حالت شیت در می‌آورند و پس از برش زدن و خم‌کاری، لبه‌های آن را جوش می‌دهند تا تبدیل به لوله داربست شود.

چرا شناخت برترین کارخانه تولید کننده لوله داربست اهمیت دارد؟

با شناخت برترین کارخانه تولید لوله داربست می‌توانید لوله داربست باکیفیت بخرید و ایمنی سازه و پرسنلی که روی داربست کار می‌کنند را تضمین کنید. تعداد کارخانه‌های تولیدکننده لوله داربست در ایران بی‌شمار است و تمامی آن‌ها محصولات خود را با استفاده از ورق سیاه مبارکه یا گیلان تولید می‌کنند. در ادامه با برترین تولیدکنندگان داربست در ایران آشنا می‌شوید.

برترین کارخانه های تولید کننده لوله داربست

۱۰ کارخانه تولید لوله داربست در ایران را بشناسید

اکثر تولیدکنندگان برتر لوله داربستی در ایران در حقیقت همان تولیدکنندگان قوطی پروفیل هستند که به علت داشتن تکنولوژی مشابه، اقدام به تولید لوله داربست هم می‌کنند. در ادامه با ۱۰ کارخانه تولیدکننده لوله داربست در ایران آشنا می‌شوید که محصولات تمامی آن‌ها در بازار فروش زیادی دارد.

برترین کارخانه های تولید کننده لوله داربست

گروه صنعتی تهران شرق

گروه صنعتی تهران شرق یکی از کارخانه‌های باسابقه و مشهور در زمینه تولید لوله و پروفیل است که سابقه فعالیت آن به سال ۱۳۸۰ باز می‌گردد. این کارخانه لوله داربست ابتدا در شهرک صنعتی خاتون آباد فعالیت می‌کرد و پس از افزایش فروش، یک کارخانه دیگر در شهرک صنعتی عباس‌آباد را هم به مجموعه خود اضافه کرد. ظرفیت تولید این کارخانه تولید لوله داربست ۷۰۰ هزار تن در سال است و انواع لوله داربستی را با ضخامت ۲ و ۲.۵ میلی‌متر تولید می‌کند.

برترین کارخانه های تولید کننده لوله داربست

جهان پروفیل پارس

یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان قوطی و پروفیل در کشور، گروه صنعتی جهان پروفیل پارس است. این کارخانه تولید لوله داربست در سال ۱۳۶۱ تا سیس شده و در اتوبان تهران-ساوه قرار دارد. جهان پروفیل پارس سالانه ۴۷۶.۰۰۰ تن لوله و پروفیل تولید می‌کند. انواع لوله‌های داربستی سبک، متوسط و سنگین در سبد محصولات این کارخانه تولید کننده لوله داربست قرار دارد.

برترین کارخانه های تولید کننده لوله داربست

صنایع فولاد هیربد زرندیه

یکی دیگر از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوله داربستی در کشور، فولاد هیربد زرندیه است که در جاده تهران-ساوه و شهرکت صنعتی مأمونیه فعالیت می‌کند. این کارخانه تولید لوله داربست در سال ۱۳۸۸ تا سیس شده و علاوه بر لوله و پروفیل، میلگرد آجدار هم تولید می‌کند. ظرفیت تولید هیربد زرندیه ۲۰۰ هزار تن در سال است.

برترین کارخانه های تولید کننده لوله داربست

تعاونی فولاد علویجه

فولاد علویجه در استان اصفهان قرار دارد و به دلیل نزدیکی به کارخانه مبارکه، از ورق سیاه این کارخانه برای تولید لوله داربستی استفاده می‌کند. این موضوع باعث شده که کیفیت لوله داربست تولیدشده در این کارخانه بالا برود. این کارخانه لوله داربست با ظرفیت ۲۰۰ هزار تن در سال فعالیت می‌کند و انواع لوله داربستی را تا ضخامت ۴ میلی‌متر تولید می‌کند.

برترین کارخانه های تولید کننده لوله داربست

معرفی گروه صنعتی سپاهان

گروه صنعتی سپاهان یکی از قدیمی‌ترین کارخانه‌های تولید کننده لوله داربست در ایران است. این کارخانه در سال ۱۳۵۲ تا سیس شده و مثل فولاد علویجه، در استان اصفهان قرار دارد. این کارخانه هم از ورق سیاه مبارکه برای تولید لوله‌های داربستی باکیفیت خود استفاده می‌کند. گروه صنعتی سپاهان انواع لوله، قوطی و پروفیل را با ظرفیت ۴۲۰ هزار تن در سال تولید می‌کند. همچنین لوله‌های این کارخانه تولید لوله داربست تا ضخامت ۴ میلی‌متر تولید می‌شوند.

برترین کارخانه های تولید کننده لوله داربست

لوله و پروفیل صابری

یکی دیگر از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین کارخانه‌های تولیدکننده لوله داربست، کارخانه لوله و پروفیل صابری است. این کارخانه تولید لوله داربست هم در جاده خاوران و شهرک صنعتی عباس‌آباد واقع شده و سابقه فعالیت آن به سال ۱۳۷۸ بر می‌گردد. لوله و پروفیل صابری انواع لوله و پروفیل را با ظرفیت ۵۰۰ هزار تن در سال تولید می‌کند و ضخامت لوله‌های داربستی آن بین ۱ تا ۴ میلی‌متر متغیر است.

برترین کارخانه های تولید کننده لوله داربست

کارخانه لوله داربست کالوپ

گروه صنعتی کالوپ یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های صنعتی تولیدکننده مقاطع فولادی در کشور است که یک کارخانه در نزدیکی ساوه و یک کارخانه در نزدیکی اصفهان دارد. این کارخانه تولید لوله داربست در سال ۱۳۶۱ تا سیس شده که این موضوع، آن را به یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین تولیدکنندگان لوله داربستی در کشور تبدیل می‌کند. ظرفیت تولید کارخانه کالوپ بیش از ۳۵۰ هزار تن در سال است و لوله‌های داربستی آن بیشتر در ضخامت‌های بالا و به‌صورت سنگین تولید می‌شوند.

کارخانه لوله داربست تهران

کارخانه لوله داربست تهران یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان لوله داربست در ایران است که با ظرفیت تولید ۷۰۰ هزار تن در سال فعالیت می‌کند. محصولات این کارخانه تولید لوله داربست شامل لوله‌های انتقال آب و گاز و لوله‌های صنعتی هم می‌شود.

کارخانه لوله داربست ساوه

لوله و پروفیل ساوه یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولید لوله داربست و یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی در کشور است که ظرفیت تولید سالانه آن به بیش از ۲ میلیون تن در سال می‌رسد. این کارخانه علاوه بر لوله داربستی انواع لوله گازی و صنعتی و قوطی و پروفیل را هم تولید می‌کند. این کارخانه قدیمی در سال ۱۳۵۲ تا سیس شده و در جنوب شهر ساوه قرار دارد. محصولات این کارخانه به غیر از مصرف داخلی، به خارج از کشور هم صادر می‌شود.

برترین کارخانه های تولید کننده لوله داربست

کارخانه لوله داربست سپنتا

کارخانه سپنتا یکی دیگر از باسابقه‌ترین کارخانه‌های تولیدکننده مقاطع فولادی در کشور است که سابقه فعالیت آن به سال ۱۳۳۹ بر می‌گردد. این کارخانه تولید کننده لوله داربست به‌صورت تخصصی در حوزه تولید لوله و پروفیل فعالیت می‌کند و در نزدیکی شهر تهران قرار دارد. این کارخانه تولید لوله داربست در شهر اهواز هم شعبه دارد.

جمع بندی

در این مقاله سعی شد بهترین کارخانه های تولید کننده لوله داربست در ایران را معرفی کنیم. شما می توانید برای تهیه لوله داربست از انواع شرکت های تولید کننده، با کارشناسان ما در بخش فروش و پشتیبانی عمران مارکت در تماس باشید.

لطفا دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *